Виконуючий обов’язки ректора ТНЕУ комуніст?

Поділитися

25 грудня студенти ТНЕУ вийшли на мітинг біля головного корпусу університету. Близько 150 студентів ВУЗу намагалися протистояти нововведенням виконуючого обов’язків ректора ТНЕУ.

Крисоватий А.І., що виконує обов’язки ректора університету після смерті С. І. Юрія, з 24 грудня цього року запровадив обов’язкову плату за перездачу ректорських робіт. Обурені студенти вирішили протистояти подібним вчинакам, адже це, на думку третьокурсників університету, пряме вимагання коштів, та ще й особливо перед зимовими святами, коли гроші потрібні найбільше.

Поспілкуватися з студентством вийшли проректори Шикнарик М. І. та Адамик Б. П., а також виконуючий обов’язки ТНЕУ Крисоватий А. І.
Останній закликав студенство не відвідувати ректорські контрольні роботи, а “косити” від них. А для того, щоб перекрити пропуски запропонував приносити довідки про хворобу. Не обійшлося і без погроз, що звучали в сторону організаторів мітингу, яких в. о. ректора обізвав молодими “ленінами”, та наголосив, що просто так їм це з рук не зійде.
Згадав пан Кисоватий і про своє комуністичне минуле. Ще в молоді роки він був активним членом КПРС, з якої його намагалися виключити через його антипартійну діяльність в університеті. Але, подорослішавши та набравшись потрібного досвіду, Андрій Ігорович взяв чіткий комуністичний курс у своїй діяльності. Він вважає, що саме комунізм здатен вирішити проблеми сьогодення, з котрими стикається не лише студенство, а й кожен з нас. На запитання, чи входить Він до КПУ, в. о. ректора не відповів, а лише наголосив, що все тільки починається.
“Ми зрозуміли його слова неоднозначно, тому вважаємо за потрібне вивести його “на чисту воду”, адже комуністам не має місця у нашому ВУЗі. Вистачить з нас їхньої ідеології!” – коментує промову в. о. ректора студент ТНЕУ, третьокурсник Фісташко Артем.

Петро ГОЛУБ

Тернополянка Надійка Гербіш стала “Супергероєм української літератури у 2012 році”

8 січня – Собор Пресвятої Богородиці і святого Йосифа Обручника…