Матвія 6:24: Не можете Богові служити й мамоні
Луки 16:13: Не можете Богові й мамоні служити!
Вчора в ювелірній майстерні на Валовій у Тернополі довелось спостерігати, як зайшов священник і запитав чи освячено їхню крамницю йорданською водою. Продавець ювелірних виробів сказала, що так. Священник обернувся і пішов шукати заробітку деінде. Зі слів жіночки відвідувачам стало зрозуміло, що не має відбою вже від священників. За кілька хвилин на вулиці довелось побачити як того отця “футболили” з усіх магазинів і офісів. Шкода було на нього дивитись. Лише художники над ним піджартовували…
Після обіду, того ж дня, на вулиці Руській, в Приватбанку, було чимало відвідувачів. Отець Анатолій Зінкевич, парафія якого знаходиться на масиві “Сонячний”, зайшов до зали банку, не питаючи і почав зі свитою всіх вітати. Колядували духівники файно, але Зінкевич вимагав, щоб усі присутні в банку, теж підспівували їм… аби грошей банкіри більше дали за коляду і віншування. Люди тут же замовкли почали виходити із приміщення. Що тут коментувати…
Можливо і не було цієї замітки, пообурювались би журналісти “Про все” , якби випадково не натрапили на запис тернополянки Katya Bolsuno у Фейсбуці з приводу нахабства священника: “Дзвінок в двері. Я сиджу якраз і їм. Без запрошення увійти заходить пан священник… Негарно вийшло, знаю, але ж якось неправильно заходити до чужої домівки, коли тобі особисто не відкрили двері, чи як?”.
Уявіть, до чого довели людину, що вона про це написала на свою сторінку в соціальній мережі.
І на завершення про кепські враження про духівників-заробітчан, які нібито претендують на якесь лідерство, хоча займаються самозахопленням землі в парку Національного відродження.
Мамона (грец. Μαμμωνας) — слово, що використовується в Євангеліях (Матвія 6:24, Луки 16:13) та в талмудійському словнику в негативному значенні: «багатство, земні блага», оскільки людина на них покладає свою надію і прив’язана до них.[1] В Новому Заповіті євангелісти застерігають віруючих від служби мамоні