15 лютого 2013 року чергова сесія Тернопільської міської ради ухвалила рішення про створення Центру надання адміністративних послуг міста Тернополя (ЦНАП) та затвердила Положення про його діяльність. ЦНАП створюється з метою створення зручних умов для отримання тернополянами адміністративних послуг,  спрощення процедур їх отримання та поліпшення якості їх надання, а також як ефективний механізм запобігання корупції та усунення різного роду посередництва під час надання цих послуг.

Прийняттю Положення про діяльність ЦНАПу міста Тернополя передувало обговорення його проекту  з представниками громадськості міста та бізнес-середовища шляхом проведення цільових фокус-груп. Зауваження та пропозиції учасників фокус-груп були враховані в кінцевому проекті документу, який і був винесений на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, що процес створення ЦНАПу у м.Тернополі розпочався з ініціативи Тернопільської міської ради та Фонду розвитку м.Тернополя ім. Володимира Лучаковського. Значна частина робіт по підготовці нормативно-правової бази діяльності ЦНАПу та його матеріально-технічного забезпечення була здійснена за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В даний час ведуться ремонтні роботи в приміщенні першого поверху міської поліклініки по вул. Острозького, 6, де буде розміщено ЦНАП.

Наступним організаційно-правовим кроком до початку роботи ЦНАПу стане прийняття виконавчим комітетом Тернопільської міської ради Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг міста Тернополя та затвердження переліку адміністративних послуг, що будуть надаватися в ньому.

 

Керівник проекту

«Створення Центру надання

адміністративних послуг у  м. Тернополі»

Ігор Гірчак

Напишіть відгук