Сьогодні відбулось засідання Центральної виборчої комісії. На порядку денному було питання про введення до Тернопільської обласної ради депутатів партії “Свобода”, оскільки й нова територіально-виборча комісія не спроможна зібратися й працювати, не кажучи вже щоб проголосувати. Адже з 17 членів ТВК – 9 від Партії Регіонів, комуністів і Народної партії Литвина. Інші 8 членів навіть при 100% явці нічого не можуть зробити.

І Центральна виборча комісія не прийняла рішення про введення депутатів до Тернопільської облради. Забракло голосів.

Експерти стверджують, що таким чином влада намагається підняти рейтинг правлячій на Тернопіллі партії “Свобода”. Мовляв, навіть у столиці заблокували право свободівців ввести нових депутатів.

Цікаво, що новопризначена ТВК проводитиме, напевно, дострокові вибори до облради. Але в ТВК є борг- 115 тисяч. Без його погашення комісія не зможе працювати і провести вибори. У той же час облради не може провести сесію, щоб надати необхідні кошти.

5 comments

 1. іра

  область без бюлжету.ганьба Свободівцям

  1. Тритуз

   От ніби хтось з тих, що ганьблять свободу за неприйняття бюджету відчули хоч якусь різницю… Рік без програми розвитку прожили і нічого. Чого ж ті крикуни до Валєнтіна з пред’явами не біжать, що він більше року сесії облради ігнорив??

 2. Андрій

  “Експерти стверджують, що таким чином влада намагається підняти рейтинг правлячій на Тернопіллі партії “Свобода”
  Покажіть мені, будь ласка, цього експерта?

  1. ОПА

   СВОБОДА ЧЕМНО ВІДПРАЦЬОВУЄ, ЩОБ ПРИВЕСТИ ЯНУКОВИЧА НА ПРЕЗИДЕНТА В 2015 РОЦІ!
   “ПАТРІЙОТИ КИШЕНІ”

 3. Юморист

  А суперексперти кажуть, що якщо пересадити всіх свободівців, то їх (свободівців) авторитет ще більш підніметься. То що то за влада така бл…ська, що від її дій росте аторитет тих, хто з нею бореться? Країна кривих зеркал….

Напишіть відгук