У Ланівцях “розігнали” сесію райради, щоб відбулась колегія Тернопільської облдержадміністрації

Поділитися

Сьогодні у Ланівецька районна рада проводила 18 сесію. Півсотні депутатів, з яких 26 – від опозиції, мали розглянути 20 питань. Проте, розглянувши лише 14 пунктів порядку денного, голова райдержадміністрація дуже розізлився і заявив, що більшості в залі не має і тому роботу сесії нібито треба перенести. Кілька хвилин до того, голові Ланівецької райдержадміністрації Віктору Морозюку зателефонував губернатор Тернопільщини і сказав терміново підготувати зал для колегії. Чиновнику нічого не залишилось, як скоритись волі Хоптяна. Хоча за регламентом, депутати повинні проголосувати за продовження роботи чи перенесення.

Цікаво, що опозиція у Ланівецькій райраді спромоглася відхилили проект рішення щодо доручення голові райдержадміністрації щодо вирішення окремих питань у міжсесійний період з комунальним майном. Фактично керівник району хотів одноособово управляти комунальним майном Ланівецького району і призначати керівників установ. Опозиція і на таке не пішла: заблокувала введення типової форми контракту з керівниками комунальних установ, не давши регіоналам “підвісити” господарників.

Всупереч проекту рішення Морозюка центр первинної санітарно-медичної допомоги у Ланівцях створили у структурі районної лікарні. Влада ж хотіла “реорганізувати”, а реально –  поділити медзаклад.

Андрій Стрілець

ЦВК не підтримала введення депутатів-свободівців у тернопільську облраду

Олег Герман: Думки вголос