“Енн із Зелених Дахів” у Тернополі

Поділитися

Книгарня «Є» та видавництво «Урбіно» запрошують Вас на презентація книги Люсі-Мод Монтгомері “Енн із Зелених Дахів”, яка відбудеться 13 лютого у Тернополі.

Не пропустіть нагоду познайомитися з книжкою, яку вже понад сто років захоплено читають у всьому світі! Ця історія трапилася понад сто років тому в далекій Канаді. Якось немолоді вже фермери, брат і сестра Метью й Марілла Катберти вирішили взяти на виховання із сирітського притулку хлопчика, що міг би допомагати їм у господарстві. Яким же було їхнє здивування, коли замість хлопця до них прибула 11-літня дівчинка, Енн Ширлі! І в цієї руденької худорлявої істоти виявилася напрочуд химерна вдача!

«Енн із Зелених Дахів» започатковує серію з восьми психологічних романів, які оповідають про долю Енн Ширлі. Романи про Енн виходили в різних країнах мільйонними накладами, скрізь відразу стаючи улюбленою книжкою для читачів різних поколінь. Українською мовою «Енн із Зелених Дахів» вийшла вперше в «Урбіно» у блискучому перекладі Анни Вовченко, для якої це – перекладацький дебют.

Ім’я канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері (1874-1942) стало відомим на початку ХХ століття, коли в 1908 році вийшла перша книжка із циклу про Енн Ширлі – «Енн із Зелених Дахів». Книга відразу стала бестселером, про неї захоплено відгукувалися знаменитості й звичайні читачі, а Марк Твен назвав руденьку героїню Монтгомері «найбільш зворушливою й чарівною дитиною художньої літератури від часів безсмертної Аліси». Монтгомері отримала тисячі листів із проханням продвжити історію Енн, і вже за кілька місяців з’явилася друга частина пригод Енн, «Енн із Ейвонлі». Зі своєю героїнею Люсі-Мод Монтгомері була пов’язана до кінця життя, останній роман вийшов з-під її пера в 1939 році. За мотивами роману знято численні фільми й поставлено спектаклі.

Початок — о 18:00.

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль, вул. Валова7-9

 Вхід вільний.

Чи стане Тернопільська обласна рада на захист Закону і справедливості?

Стали відомі лауреати Шевченківської премії-2013