Фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області у Підволочиській районній лікарні виявили порушення, що призвели до втрат 101 тис. грн

Поділитися

Тернопільські фінансові інспектори провели ревізію фінансово-господарської діяльності Підволочиської комунальної центральної районної лікарні і виявили порушення, що призвели до втрат більше 101 тис. грн.
Левова частка цих порушень стосується нарахувань і виплати заробітної плати. Це незаконне завищення посадових окладів і надбавок, а також оплата праці сумісникам за невідпрацьований час, що завдало лікарні збитків на суму понад 32 тис. грн.
Окрім того до державних цільових фондів зайво перераховано майже 16 тис. грн.
Інше суттєве порушення, допущене керівництвом медичної установи, пов’язане з завищенням вартості виконаних будівельно-ремонтних робіт, що спричинило втрати майже 17 тис. грн. Принагідно варто згадати і закупівлю пального за завищеними цінами (всупереч цінам, які були передбачені договором). Фінансові втрати – більше 5 тис. грн. Виявлено, між іншим, і нестачу пального майже на 2 тис. грн.
Інспектори також встановили, що протягом ревізійного періоду мали місце незаконні видатки загального фонду, а це близько 17 тис. грн, на покриття витрат спеціального фонду, який формується шляхом надання платних послуг.
Окрім того, районному бюджету не були перераховані майже 8 тис. грн коштів, операції з якими були здійснені у попередньому бюджетному періоді.
Не все гаразд у лікарні і в стосунках з орендарями. Останні не заплатили майже 5 тис. грн за оренду площ спільного користування та за надані комунальні послуги.
За допущені порушення на працівників установи складено 16 протоколів про адміністративні правопорушення.
Про виявлені порушення поінформовано правоохоронні органи, повідомили “Про все” у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області

Що нас у лютому чекає?

Водій, з вини якого загинув пішохід, постане перед судом