111

Як відомо, сьогодні в Тернопільському економічному університеті мала відбутися колегія за участі представника Адміністрації Президента. Начальник Контрольного управління Адміністрації Президента Анатолій Балюк мав оцінити ситуацію в області, як виконуються розпорядження Віктора Януковича і Кабінету Міністрів на Тернопільщині. Проте, провести засідання не вдалось. Його зірвали представники партії “Свобода”. Вони справедливо вимагали в губернатора розблокувати роботу територіально-виборчої комісії, на яку не приходять однопартійці В.Хоптяна.

Наразі у Ланівцях готується зал для проведення засідання. За словами місцевих політиків, цей райцентр обрано тому, що він найближчий до Києва.

У залі засідань Ланівецької РДА вже розставлені таблички з прізвищами керівництва Тернопільської ОДА, членів колегії та столичного гостя.6 comments

 1. микола

  Цей район вибраний Хоптою тому що у селі Молотьків в ньго притон.Там на хазі збоченця Остапчука єбираються вся рать алкоголіків і голубих Лановець.

 2. Мирон

  Свобода.Ви краще пікетуйте міську раду..Де іде розкрадання земель……

 3. бормило

  Морозюк десь нарветься на грубість.За ним шлейф добрий тянеться.Не знаю як він зіскоче з нього.Квиток партіі Регіонів не врятує.

 4. Semen

  Привіт земляки. Я бачу багато хто радіє від того позору що наробила “Свобода”, але проблема набагато серйозніша ніж Вам здається. Як ви усі знаєте Тернопільська область є дотаційною, я особисто думаю що в результаті таких акцій ми можемо втрати будь-які надходження з Києва. В цьому буде винна “Свобода”, оскільки вони свої особисті інтереси ставлять вище за інтереси області.

  1. Баба Параска

   Тамбовський вовк тобі земляк. І Богословська…

 5. Український патріот

  Насправді во”свобода” – це звичайний капіталістичний клан. Вони заробляють гроші, обкрадаючи українських трударів і ніякого відношення до націоналізму немають. Для прикладу: більшість питаннь, які вони розглядали на сессіях міської та обласної рад були земельні. Українською землею “свободівці” торгують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.