Єдине досягнення Олексія Кайди на Тернопільщині за 4 роки

Поділитися

Зовсім нещодавно в про-свободівських інтернет-ЗМІ, газеті тернопільської міськради «Тернопіль вечірній», що підпорядковується свободівцю-міському Голові Тернополя Сергію Надалу та друкованих газетах поширилось інтерв`ю екс-голови тернопільської обласної ради а тепер Народного депутат України ВО Свобода Олексія Кайди.

Звісно, інтерв`ю подане з героїчної сторони, адже писалося прес-службою Народного депутата. Але ж цікава дійсна картина.

Вирішено було поєднати деякі моменти інтерв`ю з реальними фактами діяльності Олексія Кайди ще з часу головування в обласній раді.

Про те, що на виборах до Верховної Ради по Тернополю виграє Олексій Кайда, напевне, мало хто сумнівався. Тодішній голова Тернопільської облради за три з половиною роки перебування на Тернопіллі активно виражав свій “свободівський” запал, але на жаль не в тому напрямку який потрібен жителям області.

Кайда активно мобілізовував жителів тернопільської області в масові акції протесту і на жаль, не більше.

Цікаво, протести проти кого чи чого він організував?

Маючи посаду Голови Тернопільської обласної ради чекав, що хтось щось виділить, і при можливості активно долучався до вже вирішених справ і реалізованих проектів, до яких реально не доклав жодних зусиль.

Олексій Петрович мабуть не розуміє й до нині, що посада Голови обласної ради – це та ж сама влада!

Влада, котра повинна вирішувати реальні проблеми мешканців області, міст та сіл а не робити масові заворушення та політичні провокації. А він все робив з точністю до навпаки.

Улюбленою справою Кайди було організовувати різного роду політичну «показуху», втягуючи в масові акції часто безробітних, студентів, молодь, котрі велися на запальні промови: «Ганьба! Геть! Влада погана! Всі біди від влади! Героям Слава!».

Нагадаємо, що найгучнішими обіцянками Олексія Кайди були: відновлення роботи тернопільського аеропорту та встановлення сміттєсортувальної лінії в місті Тернополі – таким чином мала б вирішитись сміттєва криза міста Тернопіль.

Що ж за три роки ці дві обіцянки не виконані, а навпаки – аеропорт загнаний в пенсійні та зарплатні борги, а сміттєсортувальна лінія, котра нагально була придбана за ініціативи Олексія Петровича більше ніж, за 2 мільйони гривень з бюджету Тернопільської області, стоїть більше трьох років у Львівській області!

До речі, під питанням взагалі залишається сама сортувальна лінія, адже за цей час конструкція могла вже впасти в корозію і бути непридатною для подальшого використання.

То ж мабуть дійсно найбільшим і єдиним досягненням на Тернопільщині Олексія Кайди можна правдиво вважати це перемога на виборах народних депутатів.

«Я не буду лукавити: найбільше досягнення 2012 року це – перемога на виборах до Верховної Ради. Це є моя найбільш знакова подія у 2012 році. Адже той результат, який я отримав, є насправді дуже високим.»

Тернопільські нардепи-опозиціонери у Верховній Раді (фоторепортаж)

18 лютого –всеукраїнська акція протесту соціальної групи «УДАР-кидалово»