Медичну службу 11-ї Тернопільської окремої гвардійської артилерійської бригади визнано кращою серед військових частин Західного регіону

Поділитися

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото Віталія Іванова

Військовослужбовці 11-ї Тернопільської окремої гвардійської артилерійської бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України мають найкращу медичну службу серед військових частин Західного регіону. Підведення підсумків організації медичного забезпечення військових частин відбулося напередодні у Львові на загальнолікарській конференції Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Захід, який проходив під головуванням начальника Центру полковника медичної служби Івана Гайди зібрав військових медиків Західного регіону держави.

Нагороду було вручено начальнику медичної служби 11-ї Тернопільської артилерійської бригади майору медичної служби Любові Демборинській. Любов Василівна — лікар з багаторічним стажем. Вона у 1991 році приступила до своєї професійної роботи, коли закінчила інтернатуру при Тернопільському державному медичному університеті. За цей час пройшла посади починаючи від лікаря медичного пункту і до начальника медичної служби військової частини. За фахом Любов Демборинська — терапевт. Має першу кваліфікаційну категорію. Вона не припиняла свою лікарську практику ні на один день, незважаючи на те, що зараз обіймає посаду пов’язануз організацією медичного забезпечення.

Армія для мене — це стиль життя. Тут панує порядок і дисципліна. Моя професія подобається мені і не дозволяє бути черствою чи сухою, оскільки будь-який хворий потребує допомоги й доброго слова, — зізнається майор медичної служби Любов Демборинська, фахову роботу якої визнано кращою у Західному регіоні України.

Валентин Хоптян головне “гальмо” Тернопільської області

У школі, яку закінчили Джоджик і Левків, виберуть кращого бізнесмена Тернополя