Міліція Тернополя здає кладовку… банку

Поділитися

Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області має намір передати в оренду  два об’єкта державної власності:

частину нежитлового приміщення першого поверху будівлі адмінбудинку 1-го Міжрайонного реєстраційного відділення, площею 9,7 кв.м., що перебуває на балансі Управління державної автомобільної інспекції УМВС України в Тернопільській області, та знаходиться за адресою: Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Підгороднє, вул. Стрийська, 5,  з метою розміщення фінансової установи – відділення банку, терміном на 2 роки 11 місяців;

частину кладової поз. 4 на першому поверсі будівлі, площею 2,0 кв.м., що перебуває на балансі відділу Державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області, та знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Збаразька, 35, з метою розміщення банкомату, терміном на 2 роки 11 місяців.

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються до 06.03.2013 за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області.

Заяви подаються в окремому конверті з написом „Заява про оренду” із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”.

Детальну інформацію щодо об’єктів оренди можна отримати в регіональному відділенні Фонду державного майна України по Тернопільській області за телефоном (0352) 52-36-38 та у газеті „Відомості приватизації” (№ 7 від 20.02.2013 року на 21 сторінці).

 

 

 

 

Прес-служба Регіонального відділення

Фонду державного майна України

по Тернопільській області

У Тернополі презентують найрезонансніший історичний роман-дилогію 2012 року «Кров – свята»

«УДАР» – за рідну мову