Наталка Доляк у Тернополі презентує «Гастарбайтерки»

Поділитися

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують Вас на презентація книги, Наталки Доляк «Гастарбайтерки»,  яка відбудеться 27 лютого.

Початок — о 18:00.

Вінничанка Наталка Доляк – справжня фаворитка престижного конкурсу «Коронація слова». І якщо 2011 року «Гастарбайтерські сезони» принесли їй один диплом в номінації «П’єси», то 2012 року вона вже святкувала потрійну перемогу: друга премія за кіносценарій і два диплома за романи, серед яких «Гастарбайтерки», що виходить у найбільшому українському видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля».

Вчителька німецької Галина й гадки не мала, що під старість закрутить роман із колишнім однокласником і, ставши тягарем для дорослого сина, шукатиме долі та євро в Німеччині. Та краще вже працювати прибиральницею в домі берлінської багатійки, аніж у рідній школі… Колишня танцівниця Наталка називає своє гастарбайтерство берлінським джайвом: нові краєвиди, одружені чоловіки, наші та іноземці, – закордонне життя вирує, а вона плекає свою мрію всиновити сирітку… У Лариси дитинка вже є, а от утримувати її матері-одиначці не до снаги.

Виховуючи вередливих маленьких німчаків, вона засинає і прокидається з єдиною думкою – побачити і притиснути до серця свого сина, а не чужого… Наталка Доляк пише про українок: відданих, працьовитих, лагідних, зосереджених, гарних і, звісно, по-своєму нещасливих. А як інакше, коли живеш на повну, в ритмі 4/4? Інакше або не можеш, бо такий характер, або не можна, бо обставини такі.

 

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль, вул. Валова7-9

 

Вхід вільний.

У Speakers’ Corner – найпопулярніша тернопільська письменниця

Не знаєте як заповнити декларацію? Запитайте у податкової!