Про сумнівну діяльність ГО «Файне місто» тернопільська інтернет-газета “Про все” писала неодноразово. Два роки поспіль “активісти”-заробітчани роздавали тисячами у Тернополі прострочені презервативи. Під час круглого столу, за участю священника УГКЦ в Центрі комунікацій, їхня діяльність була не просто не підтримана представниками громадськості, журналістами, але й відверто засуджена священнослужителем та досвідченим освітянином. На питання як можна роздавати фактично прострочену контрацепцію, лідер організації Рустам Ергешов зазначив, що… без презервативів складно роздати листівки… Проте, що освітньої користі від їхньої акції не так вже й багато та ще й молодь обдурюють, молодики не зважали.

Днями представники цієї організації презентували в Тернопільській міській раді сайт для молоді. На заході був присутній міський голова Тернополя Сергій Надал та телезірка Сергій Притула. На веб-ресурсі міської ради про це можна детальніше почитати. Більше того, Сергій Притула навіть оцінював “віртуальний продукт”.

Проте, нині чимало тернополян були шоковані низькопробною рекламою, яку запустили представники “Файного міста”…

Від “Про все” додомо лишень, цікаво, якби дізнались мер, телезірка та всесвітньовідомий економіст, уродженець Коропця Богдан Гаврилишин (на грантові кошти останнього функціонує (на грома?) “Файне місто”), що молоді люди популяризують свої ідеї через рекламу “нижче пояса” чи підтримали їх почин?

1 comment

  1. Darmogray

    Шановний пане Борисе! Як би не хотілось з Вами погодитись, але не можу. Занадто Ви перебільшуєте свою “приязнь” до молодих людей. По – перше, презервативи роздавались для популяризації безпечного сексу для боротьби з ВІЛ, по – друге, їх строк придатності збігав аж в середині цього місяця (лютого), тому в грудні минулого року вони, за Вашими словами, “фактично” зіпсованими не могли бути. Що саме Ви маєте на увазі під назвою “низькопробна реклама” зрозуміти не можу. Міні ролик, що Ви додали до публікації можна трактувати не однозначно. Молодь скоріш за все має на увазі, що знає про місто все до дрібниць.
    Негатив Ви подаєте вміло, не суперечитиму, але чи так само вміло Ви оцінили те, що організація зробила хорошого для міста??? Якщо мало, то таким недолугим журналістам, які попри все мали б любити та поважати своє місто, бачити всі аспекти його життя, встановлюючи певну рівновагу між негативом та не зовсім, і які цього робити не вміють місце скоріш за все далеко не тут, не на відповідальній посаді. Зрозумійте, слова мають вагу, а Ви ними плюєте!

Напишіть відгук