Дурість – меж не має. Особливо партійна. Так було за часів Радянського Союзу, так є й тепер. Кілька днів у Тернополі триває “барабанна акція” членів партії Свобода під вікнами представників територіально-виборчої комісії (ТВК). Як відомо, ВО Свобода вже кілька років не може ввести своїх депутатів до Тернопільської облради. Процес блокує ТВК, точніше представники Партії Регіонів, Народної партії Володимира Литвина і Комуністичної партії України Петра Симоненка. Як відомо, процесом блокування керує голова Тернопільської облдержадміністрації, керівник Партії Регіонів на Тернопільщині Валентин Хоптян. От під  вікнами його домівки  нехай би проводили свою акцію свободівці. Проте, це ж треба їхати у Хмельницьку область, у село Чемирівці. Фактично ніхто не побачить і не почує. А тут все місто буде обурюватись. Адже з родинами членів ТВК страждають і невинні тернополяни. А в кого малі діти? І невже свободівці вірять, що така примітивна акція щось вирішить? У соціальних мережах тернополяни вкрай негативно оцінюють таку “політику”.

13 comments

 1. олег

  Правильно робить Свобода , бо продали все що можна члени ТВК і хай знають запроданців сусіди , а комсомолець ХОПТЯН хай скоріше вертається звідки приїхав в свої ЧЕМИРІВЦІ .

  1. Це - я

   Краще – двірником або блазнем у Межигір’я.

 2. тернополянин

  неправельно роблять, тих запроданих членів твк треба посадитти в бочки і стукати поки свідомість невключеться в їх головах, а потім пороти-пороти))))))

 3. Віктор

  Автор статті – продажна шлюха у Хоптяна. Це ж треба написати, що тернополян обурюють акції “Свободи”. Він забув, що живе не в Даунбассє.

 4. Це - я

  Борисе Машлянка!
  1. Чому стаття не підписана? (до речі, усякі підлості і доноси за часів Радянського Союзу, рівно ж і тепер – були і є анонімними).
  2. Від тупості і підлості саботажників страждають і, власне, приречені на страждання переважна більшість мешканців Тернопілля. А членам ОВК з родинами – фіолетово.
  3. Примітивна не акція, а ваше сприйняття її, та й увесь ваш світогляд.
  4. Пригадайте Ваші відчуття і дії у часи цькування і наїздів на Ваш улюблений сайт.
  5. Дуже шкодую, що свого часу мав великі сподівання на Вашу професійність, порядність та неупередженість. Ви втратили прихильника, читача і користувача вашого ІТ-ресурсу. Гуд – бай!


  1. Author
   Борис Машлянка

   Замітка підписана.
   Пошукайте у соцмережах коментарі людей – самі побачите. Не Хоптян же з Чемирівців їх пише? ))) Просто набридли свободівські акції, які не мають змістовного наповнення.

   1. Це - я

    Борисе Машлянка! Перепрошую, але маю громадянську відповідальність завершити обговорення.
    1. Ви або сліпий, або?.. “Від Борис Машлянка · 21.02.2013” – це не підпис. Хоча, на історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету (сам його закінчив), не вивчають, де підписуються документи і статті.
    2. Якщо Вам просто набридли свободівські акції, які не мають змістовного наповнення, то це Ваші проблеми (світоглядні, моральні, психічні і т.д.). Пишіть що хочете, але зазначайте, чи думка автора співпадає з редакційною політикою. Пора позбутися комплексів, вилізти із шортиків і фахово робити справу. (увжно прочитайте звернення – “що свого часу мав великі сподівання на Вашу професійність, порядність та неупередженість”).
    3.А, можливо, у когось вдома немовлята, або пенсіонери чи інваліди внаслідок неприйняття бюджету не отримають належної медичної, соціальної чи іншої допомоги. Хто відповість? тернополянин, Головко, Правда, спостерігач, Мирон, чи – усі вони разом в какафонії вульгарних і огидних патякань під Вашою орудою?
    Борисе! Погодьтеся, Що Вам зашкалило (можливо, від довгої зими і нестачі сонця). Бажаю Вам фахового росту і успіхів Вашій ІТ- газеті.

 5. Головко

  Ідіоти, а можливо у когось вдома немовлята або пенсіонери чи інваліди.
  Вже зовсім людей ні за що не мають. ХУДОБА – СВОБОДА.

 6. Правда

  Дурко-свободівці…Під вікнами Стаюри товчіть Краще зберіться і сніг повідкидайте…

 7. любко

  сайт ПРО ВСЕ і ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ- огидні шльондри. добре тут один чоловік написав-як вам приперло , то скиглили тут в інтернеті, зображали умираючих лебедів.Тепер видно хто вас взяв під своє тепленьке крило….ФЕ!!!!

 8. спостерігач

  тупість дійсно немає меж, невже свободівці не знають під чиїми вказівками виконується зрив роботи ТВК, стукати треба під ОДА цілодобово, вичислити де живе Хоптян і до Гоча, тих панів в костюмах треба встиди. Чи свободівцям таке слабо робити, краще знущатися над безззахисними , ніж таких поважних зачіпати. Як то кажуть не можна кусати руку з якої кормишся.!!!

 9. Мирон

  Молодець автор статті…Висвітлює “ПОВНИЙ БЕЗПРЕДЄЛ свободи”..Чому під ПРКУРАТУРОЮ не вистукують ??? Під МВД…СЛАБО ???…Ви дістане Людей пришиблені “нацики”…Позапихаємо вас в бочки,і будемо вистукувати пока не протрезвієте…Ідіть до Стаюри В(голова прогнившої свободи). під хату і вистукуйте….Польва 8….Сусіди будуть раді…)))

 10. Міша

  Що свобода що регіони всі хапуги друть все що можна а землю то просто продають все підрят скоро ще дороги будуть продаати

Напишіть відгук