У Заліщиках, на Тернопільщині, відновила роботу громадська приймальня Івана Стойка

Поділитися

Під тиском громадськості області та через втручання силових структур  не лише обласного, але й державного рівня у місті Заліщики Тернопільської області відновила роботу громадська приймальня народного депутата України Івана Стойка.

Відповідний кабінет на 1 поверсі приміщення адмінбудівлі, яке знаходиться у райцентрі звільнено «непроханими гостями», та відтепер виборці округу зможуть звернутися до помічників –консультантів депутата Верховної Ради України – Куца Володимира Володимировича та Горин Натілії Петрівни відповідно до графіку їх роботи зі своїми проблемами та пропозиціями.

Народний депутат  України  Стойко Іван Михайлович висловлює щиру вдячність виборцям округу, своїм помічникам, та працівникам прокуратури області, які оперативно відреагували на порушення Закону України «Про статус народного депутата України», та відновили справедливість.

Також Іван Михайлович уже найближчим часом планує провести прийоми громадян  у всіх трьох районах області, в тому числі у Заліщиках, повідомили “Про все” у прес-службі народного депутата України Івана Стойка

Тернопільську месію вигнали ж із його партії

Олексій Кайда про кризу совісті та моралі