Українська правда бойкотовуватиме сайт УНІАН

Поділитися

Українська правда приєднується до бойкоту новин з сайту УНІАН, викликаного оприлюдненням сфальсифікованої інформації, яка заснована на неіснуючих інтерв’ю Олександри Кужель та Сергія Власенка.

Агентство з 20-річною історією з волі керівництва медіа-холдингу Ігоря Коломойського стало каналом розповсюдження не просто недостовірної інформації, а активним учасником інформаційної війни на боці влади, що систематично встановлює цензуру в Україні.

Ми підтримує журналістів агентства УНІАН, що протистоять перетворенню цього ресурсу в інструмент пропаганди. Як і вони, ми також зацікавлені у відновленні нормальної роботи цього медіа.

Сьогодні журналісти агентства мають набагато більшу довіру, ніж бренд УНІАН. Розуміючи, що бойкот може вдарити по їх цитованості та професійній гідності, ми пропонуємо журналістам УНІАН під власним ім’ям публікувати тексти своїх повідомлень, а також аналітичні матеріали на персональних сторінках у фейсбуці для подальшого використання в медіа.

У той же час ми ухвалили рішення бойкотувати новини з сайту УНІАН доти, поки не будуть виконані умови, викладені у газеті “Дзеркало тижня”:

1) поки керівництво агентства публічно не роз’яснить причини оприлюднення недостовірної інформації;

2) поки УНІАН не прибере з сайту фальшиві новини;

3) поки агентство не опублікує спростування новин, поява яких підірвала довіру до УНІАН.

Роман Чихарівський презентує

У Скалі-Подільській долю ставу у парку вирішили інтернет-голосуванням