Велика інтрига: Володимира Чубатого буде обрано головою Тернопільської обласної ради?

Поділитися

Очікують, що чергове друге пленарне засідання сорок п’ятої сесії Тернопільської обласної ради відбудеться у вівторок, 19 лютого. Як засвідчують компетентні джерела «Про все», про це домовлялися колишній  голова обласної ради Олексій Кайда з «сірим кардиналом» облдержадміністрації Петром Гочем. Суть інтриги полягає у тому, що без введення 16 депутатів від ВО «Свобода» руками депутатів Партії регіонів, Народної партії Литвина, Єдиного Центру, Української народної партії, «Нашої України»  проголосувати за уродженця Івано-Франківської області, який є креатурою ще одного зайшлого – «бердянського». І тоді в області залишиться два гравці – Олексій Кайда та Валентин Хоптян чи його наступник, а депутати обласної ради залишаться статистами.

Проте, дехто думає по іншому. Після складання повноважень голови обласної ради Олексієм Кайдою в неформальних впливових тернопільських колах триває обговорення кандидатури на посаду голови обласної ради. На сьогодні джерела «Про все», що заслуговують на довіру, стверджують, що депутати обласної ради майже з усіх депутатських фракцій підтримують на посаду голови обласної ради ВОЛОДИМИРА ЧУБАТОГО («Наша Україна»). Його кандидатуру на розгляд чергового пленарного засідання сесії має внести один із найавторитетніших депутатів обласної ради.

Хоча Володимир Чубатий не проявив надто великої активності в пропагандивних акціях, однак його особу характеризують як твердо переконаного патріота, фахівця високого рівня в питаннях місцевого самоврядування та державного управління.  Високі шанси на обрання Володимиру Чубатому дають його родинна спорідненість з блаженної пам’яті Ярославом Стецьком, який йому приходиться дядьком по батьківській лінії, та Олегом Тягнибоком  – по материнській родинній лінії  Цегельських. Свого часу Володимир Чубатий у 2002 році зняв свою кандидатуру на виборах міського голови Тернополя на користь єдиного кандидата від опозиційних сил, а також у 2006 році відмовився від посади заступника голови обласної ради, яку йому запропонувала фракція ВО «Батьківщина» у Тернопільській обласній раді.

Віктор Литвинчук: Усі вони вийшли з брежнєвської шинелі, яку носив ще Сталін. Велика Україна для них – це ”Малая земля”

Тернопільська міська рада програла суд товариству “Аляска Авто”