Війна за громадську приймальню народного депутата Стойка триває

Поділитися

Станом на 12.30 все більше виборців Заліщицького та інших районів округу приєднуються до акції громадської непокори та вимагають в керівництва району  аби  пустили  помічників народного депутата Івана Стойка в кабінет-приймальню  народного депутата для здійснення ними своїх повноважень – прийому громадян.

«Виборців  підходить все більше, а чиновників   в кабінетах – все менше. Вони втікають і бояться людей . Ми, виборці ,  в присутності секретаря та першого заступника голови Заліщицької РДА чітко оголосили , що бажаємо, щоб помічники-консультанти Стойка І.М. прийняли нас у кабінеті голови РДА Барчука  в разі того, якщо нам не нададуть окремого кабінету,» – розказала виборець, учасник акції  Наумова Любомира Василівна.

Помічник-консультант народного депутата Сергій Білявський підтвердив, що ця заява виборців є цілком законною, адже відповідно до ст.28 Закону України «Про статус народного депутата України» на  депутатське звернення  Івана Михайловича ,  Заліщицькою районною радою надіслано відповідь про те, що вона пропонує помічнику-консультанту Стойка І.М.  один з кабінетів в адміністративному будинку Заліщицької районної ради.

 

Прес-служба народного депутата України Івана Стойка

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Лісники Тернопільщини підвели підсумки 2012 року

16 юнаків та дівчат з Тернопільської області стали студентами Української Бухгалтерської Школи