Житель села Кудлаївка Шумського району наважився на крадіжку ще восени минулого року. З того дня пройшло чимало часу, а односельчани, на чиє майно спокусився, так і не здогадувалися, що на подвір’ї побував злодій. Зловмисник теж не думав, що за скоєне доведеться відповідати.
    Те, що злочин тривалий час залишався непоміченим, можна легко пояснити. Автомобіль «Фольксваґен Пасат», у якому добряче понишпорив сусід, декілька місяців стояв без діла. Власник поїхав за кордон на заробітки, а інші члени сім’ї транспорт не використовували. Коли ж голова сімейства повернувся додому, одразу помітив, що з іномарки зникли автомагнітола, компресор та набір ключів. Аби дошукатись правди, чоловік вирішив звернутись до міліціонерів.
За словами заступника начальника Шумського райвідділу міліції Костянтина Омельчука, підозрюваного у крадіжці було затримано невдовзі після звернення потерпілого. 39-річний чоловік зізнався, що за відсутності сусіда поцупив деякі речі з його машини. Ключі та компресор продав жителю сусіднього села, а крадену автомагнітолу збув на ринку. Скільки саме заробив на чужому майні крадій невідомо, зрозуміло одне, гроші, виручені за чужі речі, давно витратив.
За законом, таємне викрадення чужого майна ( частина 1 статті 185 Кримінального кодексу України) карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

 

Напишіть відгук