111

Кількість міст та селищ, що приєдналися до  акції «Зробимо Україну чистою! 2013», вже досягла минулорічного показника. Так, станом на 1 березня в акції «Зробимо Україну чистою! 2013» зареєстровано 100 координаторів міст. Загалом, до прибирання 20 квітня 2013 року організатори планують залучити 200 міст та 100 000 учасників.

Нагадаємо,  що ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує людей, які хочуть звільнити парки та вулиці від сміття. Це частина всесвітнього руху «Let’s do it world!», що виник 2008 року в Естонії, і в якому зараз беруть участь більше 7 000 000 чоловік у 96 країнах світу.

Кожен, хто хоч раз добровільно прибирав парк, вже ніколи не кине навіть недопалок повз урну. Більшість друзів такої людини теж перестануть смітити в її присутності. Так поступово — від людини до людини — країна стає чистішою.

Долучитися до прибирання та додати своє місто до мапи «Зробимо Україну чистою!» може кожен.

Реєструйся за лінком http://letsdoit.org.ua/clean/form/. Обравши місце прибирання, ти зможеш 20 квітня отримати інвентар і зробити країну чистішою.

 • Щоб організувати прибирання в своєму селі або місті, реєструйся у формі на головній сторінці сайту http://letsdoit.org.ua/.
 • Запроси друзів, колег, знайомих зробити те саме.
 • Поширюй інформацію про акцію в соціальних мережах, засобах інформації, серед сусідів і колег.

 

Координатором Тернопільської області на сьогодні є голова громадської організації «Файне місто» – Рустам Аргашов.

Якщо ви маєте бажання взяти участь в акції «Зроби Україну чистою» в Бережанах  – звертайтесь безпосередньо до Алли Соколовської, в м.Заліщики – до Романа Білокінського, в місті Бучач – до Мирослава Ліщинського.

 

 

 

Об’єднаймо зусилля Зробимо Україну чистою!

 

1 comment

 1. Алла Соколовська

  Зроби Україну чистою – єдиний найбільший соціальний проект в Україні. У 2012 – тому році команда ЗУЧ отримала нагороду (золото та бронзу) за якісну рекламну компанію Effie Awards 2012 (а також бронза у 2011 –тому) в категорії «Соціальні проекти». У 2012 – тому році проект отримав три нагороди, в тому числі «кращий соціальний проект року» за версією незалежного конкурсу ділових і соціальних «зелених» проектів Green Awards.
  На фестивалі «Срібний меркурій» команда ЗУЧ отримала золото у номінації «найкраща мало бюджетна компанія», срібло в номінації «Найкраще творче рішення інтегрованої компанії», «Найкраща реалізація інтегрованої компанії».
  Ми також здобули золото як найкращий соціальний проект року за версією Events Awards 2011 (нагорода по подійному маркетингу в Україні).
  Унікальність нашої акції полягає в тому, що лише один день в рік ми виходимо та прибираємо країну. Щороку ми обираємо дату, що попередньо наближена до Великодня.
  Екологічний рух «Lets do it!» активно діє у 70 – ти країнах світу. Акція аполітична, нерелігійна, некомерційна! Наша місія – не просто одноразово прибрати, а змінити ставлення українських громадян до життєвого простору і прививати суспільній свідомості не смітити та піклуватись про навколишнє середовище!
  Один раз прибравши сміття на природі, людина більш відповідальніше буде ставитись до природи. Ми дійсно віримо в те, що чисто – не там, де прибирають, а там, де не смітять. Акція «Зроби Україну чистою» – один з рідкісних соціальних проектів, в основу якої покладений професійний проектний підхід. Ми плануємо щорічно збільшувати кількість учасників вдвічі, таким чином за 10 років в нашій команді буде більше 20 млн українців, а це – майже півкраїни. В рамках прибирання паралельно вирішуємо й інші задачі:
  – проблема роздільного збору сміття з ціллю його подальшого перероблення, а не просто вивезення на полігон;
  – проблема координації збору вторинної сировини по всій території України,
  – популяризація екологічної освіти;
  – мотивація для збереження екологічних ресурсів України.
  ЗУЧ – єдиний проект, який об’єднав довкола однієї ідеї сотні населених пунктів України.
  Ми сподіваємось на вашу соціальну небайдужість та активність у вашому районі.
  Долучитися до прибирання та додати своє місто до мапи «Зробимо Україну чистою!» може кожен.

  ● Реєструйся за лінком http://letsdoit.org.ua/clean/form/. Обравши місце прибирання, ти зможеш 20 квітня отримати інвентар і зробити країну чистішою.
  ● Щоб організувати прибирання в своєму селі або місті, реєструйся у формі на головній сторінці сайту http://letsdoit.org.ua/.
  ● Запроси друзів, колег, знайомих зробити те саме.
  ● Поширюй інформацію про акцію в соціальних мережах, засобах інформації, серед сусідів і колег.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.