Свободівець Олексій Кайда заробляє на тоннах макулатури?

Поділитися
Народний депутат України від ВО Свобода Олексій Кайда запевняв, що має сильне бажання допомогти зовсім не рідному йому Тернополю. Так з початку власної каденції розпочав активно направляти депутатські запити в усі, без винятку, інстанції і органи, витребувати інформацію. Насправді ж далі звернень і переписок, справи у Олексія Кайди не доходять.
Наскільки стало відомо, Олексій Петрович Кайда розіслав десятки звернень на районні державні адміністрації. Що цікаво, одним із таких звернень був запит надати йому усі копії розпоряджень Голови ОДА, Голів усіх 17-ти районних державних адміністрацій щодо землевідведення за 2010-2012 роки! Також, до цих копій необхідно додати копії усіх належно посвідчених документів!
Приводить в жах лише думка про те, хто ж з помічників Кайди зможе фізично розглянути такі тонни документів, а також, хто із працівників апаратів адміністрацій зможе зробити стільки копій відповідної документації. Приходимо до висновку, якщо Кайда з помічниками не зможе розглянути навіть половини даної документації, то стоси паперів, тонни копій Народному депутатові потрібно для його власного бізнесу – здачі макулатури.
Korespondent Info

Поки Марія Чашка зі Свободи хоче перекривати дороги, її управління боргує зарплат на 2,4 мільйона гривень!

100 міст України вже готові вийти на прибирання