111

На про-свободівській радіостанції УХ радіо в Тернополі, де недільний ранковий ефір виділяють виключно для депутатів від ВО Свобода, побували в прямому ефірі Народні депутати Олексій Кайда і скандальний Михайло Головко. На сторінці музичних замовлень УХ радіо, користувач Славік звернувся до тернопільських свободівців, а особливо до нардепа Головка і замовив їм пісню:

«Доброго дня! Хочу замовити пісню депутатам від партії ВО Свобода! Шановні тернопільські націоналісти, пенсіонери, безробітні, тобто всі хто входить до лав партії!

Успіху Вам в початих проектах! Також прошу передати привіт Міші Головку – народному депутату України. Міша, ми тебе обрали, не для того шоб ти бився і порушував Конституцію України!

Задумайся, не позорь нашу партію улюблену!

Поставте пісню Скрябін-Руїна.  Для всіх депутатів від пратії Свобода в Тернопільській області! Дякуємо Вам за РУЇНУ!»

Нагадаємо, вже більше 3-ох місяців Тернопільська область живе без бюджету, адже сесії Тернопільської обласної ради ігнорують депутати від партії Свобода. Також, нещодавно під час громадських слухань Народний депутат України Михайло Головко привслелюдно вдарив в коліно а потім в лице Заступника голови Тернопільської ОДА Петра Гоча. За фактом нанесення тілесних ушкоджень відкрите кримінальне розслідування.

 Довідка: УХ Радіо 101,1 FM – Тернопільська недержавна музично-інформаційна радіостанція.

Slogan: “”УХ-радіо” – справді українська хвиля!”. Музичний формат: виключно українська музика; 30% ефіру займають всеукраїнські хіти, 70% – галицька музика та пісні тернопільських виконавців.

Радіостанція належить депутату Тернопільської міської ради від ВО Свобода Юрію Фартушняку. Окрім цього, в ефірі радіостанції працює Зоряна Краєвська, також з`являлася в ефірі як Зоряна Биндас. Зоряна замикає на собі усі про-свободівські новинні напрямки, оскільки крім роботи новинним редактором на радіо УХ, вона працювала на інтернет сайті Погляд (poglyad.te.ua), котрий радо публікує усі, навіть найбільш видумані новини прес-служби ВО Свобода, а також має власне інтернет видання ДОБА (doba.te.ua). Завдання цих ЗМІ – вихваляючи Сергія Надала, Олексія Кайду та партію Свободу! Відповідно, потурати, обвиняти у всіх гріхах владу та інші партії крім ВО Свобода.

Що цікаво, через 15 хвилин привітання витерли з сайту УХ радіо, навіть не зачитавши, хоча громадянин мав право висловити свою думку, і замовити пісеньку. Що ж, цензура від ВО Свобода триває в ефірах Тернополя і тернопільської області.

Korespondent Info

5 comments

 1. Бицюр

  От маєте! А Хорянка очками кліпає файно, видно добре їй грошенят заплатили за те шо вона хади вилизує\ Надалу а головне Кайді! І Юра Фартушняк видно земельні діляночки собі виділяє за гарні новини по радіо і по його новинних сайтах.

 2. Маша

  Це не громадятин,а провокатор котрий і робить руїну.

  1. Володимир

   Аша, а ти мабуть Марія Чашка, чи Кружечка, як тебе називають! Одягнися хоч нормально і ніс собі припудри шоб таким довгим від брехні не був! СЛава Україні але не Свободі!

 3. Бицюр

  Будь-який громадянин має право сказати своє слово і свою позицію! Це позиція людини, чому вони не дають сказати слова?? Бо вони боягузи і брехуни! Прес служба Свободи привселюдно і постійно обманює людей”””

 4. Мирон

  Шановні мешканці міста і області…”Свабода” дістала багатьох Людей…..Пора готуватись до КАРДИНАЛЬНИХ ДІЙ..Поки запроданці “свабодівські” не розграбили землю нашого краю….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.