111
Західноукраїнські активісти руху «Чесно» Володимир Феськов та Іван Мацькович сьогодні повідомили «сенсаційну» новину, що за участь у мітингу опозиції людям в Тернополі роздають гроші.
Ще зранку Володимир Феськов через свій акаунт у Фейсбуку  повідомив: студентам в Тернопільському національному економічному уніеврситеті, Тернопільському Педагогічному та Політехнічному університетах масово пропонують гроші за «масовку» в акції «Вставай, Україно», що пройде в Тернополі 29 березня 2013 року.
Перед тим, подібна ситуація стостерігалася і Ужгороді:«Дзвонили студенти УжНУ які проживають в гуртожитках і повідомляли, що їх купують за участь у мітингу в рамках загальнонаціональної акції-протесту “Вставай, Україно!” в Ужгороді. Якщо на мітингу буде масово студентство, особливо з прапорами, страшенно розчаруюсь і обізлюсь на студіків. 2 години за 50 грн. під цим снігопадом?».
Korespondent Info
Від “Про все”.
Почалося (((
У соціальних мережах не має акаунтів вищезгаданих осіб.

4 comments

 1. Правда

  Свобода..Всіх не купите….Чому не проволите акції про поганий стан доріг?Чому Свобода вирубує і забудовує парки?Ви портфелі хочете..Щоб далі грабувати наш край…Не вийде.))))Будуте за все відповідати…..

 2. Катерина

  Бабло вирішує всьо! Все купуєтьсЯ і всі купуються. Тільки ціна питання…

  1. pchelovod

   Бесплатно революции не делаются. Ленин вербовал сторонников за деньги; Сталин начинал свою деятельноость вооружённой экспроприацией денег на нужды революции. Деньги движут человеческую биомассу. Оранжевая революция не была бесплатной; Нынешние оппозиционеры неплохо надерибанили в смутное время и побывав у власти, теперь инвестируют свои капиталы в нынешний “проект”. А ближневосточные и др. нынешние революции разве бесплатные?

 3. Олег

  Люди подивіться що та псевдо СВОБОДа зробила з містом землю продають хай відчитаються скільки з парків землі продали а дороги які шо той Надал робить які це керівники за дорогами та їх потрібно гнати коли б голова був мудріший він б щось змінював але куди як що підставна фірма яка займається прибиранням відкат дає чи не так Надал може я брешу я готовий поставити руку на біблію а ти перевертень гнати НАДАЛА і йому подібних

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.