Регіональні пацюки втікають з корабля, що тоне

Поділитися

Нещодавно ЗМІ поширили інформацію про те що “колишній” регіонал, ексголова тернопільських регіонів Орест Муц став заступником голови партії “Зелена Планета”. Слідом за цим 5 депутатів – регіоналів (з клану Муца) у Тернопільській міській раді вийшли з фракції регіонів та створили власну фракцію “Зелена Планета”.

«У зв’язку з цим ми заявляємо наступне:

  • Сьогодні в Україні панує режим внутрішньої окупації на чолі з Януковичем, а українська нація знаходиться у поневоленому стані. Держава Україна обслуговує інтереси привілейованих представників національних меншин та світових імперських центрів.
  • Завершити процес національного звільнення українців можна єдиним способом – шляхом НАЦІОНАЛЬНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ. Інші, еволюційні шляхи, – це омана і «болотяні вогні». Підтверджень тому за останні десятиліття безліч.
  • Режим внутрішньої окупації – це СИСТЕМА поневолення і експлуатації українського народу. Побороти її може тільки  інша СИСТЕМА, тобто якісно нова СИСТЕМА національного звільнення і державотворення. Дріб’язковість мислення і діяння сучасного покоління українців, спровокована існуючою партійщиною, призводить до «замкнутого кола». Кожного разу, як тільки існує можливість скинути зі себе ярмо внутрішнього окупанта, українці намагаються це зробити, але це не вдається, бо партійні шахраюваті вождики та їх адепти, незалежно від назви чи окрасу, є частиною СИСТЕМИ внутрішньої окупації. Вони сповна використовують енергію народних мас, щоби скинути своїх ОПОНЕНТІВ (конкурентів) з найвищого «престолу» і, відповідно, усістися на нього самим. Тут же забуваючи про інтереси Нації, на землі якої вони грають у свої партійно-політичні ігрища.
  • Існуюча антиукраїнська СИСТЕМА влади складається з ДВОХ частин: ВЛАДА (зараз її уособлює узурпатор Янукович і його холуї з ПР, КПУ) і ОПОЗИЦІЯ (насамперед – «Батьківщина», УДАР, «Свобода», незважаючи на те, що переважна більшість активу цих партій є патріотичними і дієвими людьми). Жодна із опозиційних партій, використовуючи деколи найрадикальнішу риторику, не діє у напрямку НАЦІОНАЛЬНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ та повалення існуючої СИСТЕМИ влади. Це й логічно, бо самі є частиною цієї ж СИСТЕМИ.

Враховуючи це, для вирішення найактуальнішого для українців питання здобуття справжньої, а не декларативної,ДЕРЖАВНОСТІ, а, отже, Свободи, Справедливості, Добробуту для існуючого та майбутніх поколінь українців необхідно витворити якісно нову СИСТЕМУ національного звільнення і державотворення, яка б поставила перед собою величну мету: шляхом НАЦІОНАЛЬНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ знищити в Україні існуючу систему влади та, натомість, побудувати СИСТЕМУ Національного народовладдя, яка забезпечила б українському народу всебічний розвиток, процвітання і перспективу…»

 Андрій Тарасенко

 

«Україна дихає революційними змінами. На зміну прогнилій системі політичних координат має прийти і прийде нова, справді національно-державницька система, яка не тільки скине режим внутрішньої окупації, але й убезпечить українську націю від панування політичних пройдисвітів на кшталт Януковича, Азарова, Литвина і Симоненка.»

«Сьогодні як ніколи раніше актуалізувалося питання Національної революції, бо тільки вона зможе змінити існуючу ситуацію і розставити всі крапки над “і” в утвердженні та розвитку державності українського народу. Режим Януковича має бути ліквідований, “Партія регіонів”, КПУ та їх сателіти будуть розпущені та заборонені, керівництво цих політичних бандформувань буде заарештовано і засуджено за антидержавну діяльність, їх членство буде просіяне через люстраційне сито, впливи кремлівських карликів в Україні будуть нейтралізовані, олігархат буде ліквідований, всі антидержавні угоди, підписані режимом, – денонсовані, а прийняті антинародні закони – відмінені… Українці отримають шанс на щасливе і заможне життя. Такий націоналістичний план дій!»

Дмитро Ярош

 

Пам’ятай! Колишніх регіоналів не буває! Всі прислужники внутрішньо – окупаційної влади рано чи пізно постануть перед революційним трибуналом і отримають жорстке покарання за антиукраїнську діяльність!

Наша сила в нас самих, наша сила в українському народові!

Хай живе Українська Національна Революція – яка єдина забезпечить Українській Нації справедливість порядок і добробут.

P.S. Національна Революція починається з пропаганди, справжня еліта гартується в боротьбі, система національного народовладдя народжується із того, що об’єднана спільними ідеями громада чинить спротив бандитам при владі!

 

Прес-служба Оргкомітету Української Політичної Організації «Тризуб»

Прес-служба ВО «Тризуб» ім. С. Бандери

Чесно: в Тернополі студентам пропонують гроші за участь в акції

Круте медіашоу у Тернополі (онлайн-трансляція)