«Гайдамаки» у Тернополі!

Поділитися

Сьогодні у Тернополі в пабі «Патрік» виступатиме гурт “Гайдамаки”. Стартують о 21:00 годині

У зв’язку з Гайдамацьким туром Україною в підтримку нового альбому, запрошуємо Вас на прес-конференцію з гуртом Гайдамаки, яка відбудеться 23 березня 2013 року, о 20:00.

Легендарний український гурт Гайдамаки проведе навесні серію концертів містами України на підтримкусвого нового та свіжого альбому «ГОДІ СПАТИ!!!».
Вихід альбому очікується найближчим часом. Запис зроблено у Варшаві на МедіаСтудіо у відомого польського продюсера Пьотра «Дзікі» Ханцевича, з яким Гайдамаки вже співпрацювали у 2009 році. Як вже неодноразово повідомлялося в пресі, до альбому долучилося чимало гостей, таких, як іспанці CHE SUDAKA, відомі британські рейвери APOLLO 440, польський реггі-виконавець КамілБеднарек, сербськийспівак, колишній вокаліст NoSmokingOrchestra Еміра Кустуріци DrNelleKarajlic, українка Каша Сальцова, майстер горлового співу з Сибіру тувинець Альберт Кувезін, канадський скрипаль-віртуоз Василь Попадюк та інші цікаві артисти.
Як на альбомі, так і в концертному виконанні, ГАЙДАМАКИ обіцяють шанувальникам якісно нове звучання, ще більше драйву та рокового натиску, який гармонійно поєднується з народними українськими та балканськими мотивами, створюючи неповторну атмосферу сміливої, але виваженої суміші музичних стилів. В цьому вже змогли переконатися ті, хто останнім часом бував на концертах ГАЙДАМАКІВ!

ГАЙДАМАКИ запрошують всіх друзів та шанувальників розділити з ними атмосферу свята щирої української рок-музики, оцінити потужний драйв, відчути дух свободи та братерства, радості та єднання!
Чекаємо на Вас:23 березня 2013, о 20:00;
Паб «Патрік», РК «Амстердам»,
вул..Монастирського,50.
Тел.(0352)514999

У Надала віддадуть зупинки громадського транспорту під забудову. Навіть ті, які вже мають встановлені навіси (фотодокази)

Головний презерватизатор Тернополя вирішив ще й скомпрометувати ідею чистоти?