Юрист: раджу депутатам від «Свободи» спочатку добре вивчити усі правові аспекти діяльності ТВК та вести себе в межах чинного законодавства

Поділитися

Нагадаємо, що у зв`язку з блокуванням роботи Тернопільської обласної ради депутатами від ВО «Свобода», бюджет області й досі не прийнято.

Окрім цього, представники ВО «Свобода» заявляють про те, що хтось навмисне блокує роботу ТВК, щоб не вводити депутатів від ВО «Свобода».

Як коментує ситуацію юрист Олег Вельчинський:

«Треба чітко розмежовувати питання політичні та економіко-правові.

Щодо правових, то для того щоб ТВК правомірно і повноцінно відновила свою роботу необхідні кошти. Адже заборгованість по Тернопільській ТВК на сьогоднішній день складає близько 130 тисяч гривень.

Це кошти на оренду приміщення, послуги Укртелекому, канцелярські витрати, послуги Держархіву. Ці кошти повинні виділяти з обласного бюджету, для цього потрібно щоб депутатський склад прийшов на сесію, проголосував бюджет області, далі вирішив питання фінансування ТВК, і аж тоді ТВК зможе проплатити існуючі (130 тисяч гривень) заборгованості, та забезпечити власне функціонування. Навіть, шановні, питання передачі документації необхідної для діяльності ТВК, котра перебуває в обласному Держархіві потребує коштів. Тому я раджу депутатам від ВО «Свобода» спочатку добре вивчити усі правові аспекти діяльності та вести себе в межах чинного законодавства».

Хакери в Україні і Тернополі: аналіз діяльності від найкрутішого фахівця зі столиці (відеорозмова)

Член ЦВК Андрій Магера прокоментував ситуацію на Тернопільщині