111

Нагадаємо, що у зв`язку з блокуванням роботи Тернопільської обласної ради депутатами від ВО «Свобода», бюджет області й досі не прийнято.

Окрім цього, представники ВО «Свобода» заявляють про те, що хтось навмисне блокує роботу ТВК, щоб не вводити депутатів від ВО «Свобода».

Як коментує ситуацію юрист Олег Вельчинський:

«Треба чітко розмежовувати питання політичні та економіко-правові.

Щодо правових, то для того щоб ТВК правомірно і повноцінно відновила свою роботу необхідні кошти. Адже заборгованість по Тернопільській ТВК на сьогоднішній день складає близько 130 тисяч гривень.

Це кошти на оренду приміщення, послуги Укртелекому, канцелярські витрати, послуги Держархіву. Ці кошти повинні виділяти з обласного бюджету, для цього потрібно щоб депутатський склад прийшов на сесію, проголосував бюджет області, далі вирішив питання фінансування ТВК, і аж тоді ТВК зможе проплатити існуючі (130 тисяч гривень) заборгованості, та забезпечити власне функціонування. Навіть, шановні, питання передачі документації необхідної для діяльності ТВК, котра перебуває в обласному Держархіві потребує коштів. Тому я раджу депутатам від ВО «Свобода» спочатку добре вивчити усі правові аспекти діяльності та вести себе в межах чинного законодавства».

3 comments

 1. кваліфікований юрист

  “шановний кваліфікований юрист” не дуріть народ, сьогодні партія регіонів на чолі з Хоптяном, Гочом і іншим ….ом, дає добро своїм членам комісії, завтра прийнятий бюджет і погашена заборгованість. Оце правда !!!

 2. Роман

  шановний юрист вважаєе, що прийняти рішення ТВК заважає неприйнятий бюджет? 🙂 І скільки коштує підняття рук членів ТВК?
  Ні, друже, не пудріть людям мізки! Допоки такі як ти не зрозуміють, що ніхто на ваші хитрощі не поведеться і допоки ви не введете депутатів – діла не буде. Ніхто не вимагає обрати конкретну кандидатуру головою обл.ради! Вимагають лише виконати конаституцію та закон! Введіть депутатів!

  1. Гнати в ШИЮ КАЙДУ-ЗАЙДУ

   Шановний Романе від ВО Свобода. Йдіть голосуйте на сесі обларди а не сидіть і не пишіть стосами коментів які ви файцні хлопці. Насправді ви всі холуї і корупціонери!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.