111

Прокуратурою відкрито кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень заступнику голови ОДА

 Прокуратурою області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато кримінальне провадження за заявою одного із заступників голови Тернопільської обласної державної адміністрації  про нанесення йому побоїв та тілесних ушкоджень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.350 КК України.

Обставини провадження:

4 березня 2013 року в прокуратуру області звернувся заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Петро Гоч із заявою про спричиненням йому тілесних ушкоджень народним депутататом України Михайлом Головко у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації, шляхом нанесення  ударів ногою у ліве коліно та кулаком в обличчя.

За вказаним фактом прокуратурою області цього ж дня розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 350 КК України (умисне заподіяння легкого тілесного ушкодження службовій особі у зв’язку з її службовою діяльністю).

На даний час у провадженні триває досудове розслідування.

Обставини справи:

Санкція ч.2 ст. 350 КК України передбачає до 5 років позбавлення волі.

2 comments

  1. Тіна

    І добре зроблять,як посадять того розбишаку,а то геть сором втратив,не вміє себе нормально поводити,вже дуде розходились ті свободівці,а путя ніякого. Махати кулакали любий може,а роботи не видно…..Пора показати що треба бути людиною а не кулачником.

  2. Правда

    На нари “головка”…Щоб другим неповадно було…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.