111

Як вдалось дізнатися тернопільській інтернет-газеті “Про все”, опозиціонери Тернопільщини самі себе загнали до глухого кута. Заявивши на прес-конференції про участь в сьогоднішній акції до 20 тисяч краян, партійці змушені використати усі наявні важелі впливу. Для прикладу, партія “Свобода” на мітинг має привести 2500 учасників. Де їх стільки взяти, якщо навіть депутати-свободівці не приходять на покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Народні обранці кажуть, нібито бояться приходити, бо може впасти гранітна стінка з пам’ятнику Кобзареві, яку жувачкою закріпив ще у березні 2010 року мер Тернополя Сергій Надал.

Міський голова Тернополя має завдання привести до літака до пів тисячі працівників мерії. Проте, саме біля білого дому буде видно скільки реально прийшло людей за власною волею, а скільки зігнали. Після публікації замітки про “примусівку” заступники мера особисто передзвонили по управліннях і дали відбій. Принаймні для жінок і хворих літніх працівників.

Звичайно, що значна частина тернополян прийде з цікавості і за власної волі послухати лідерів опозиції. Проте, не всі люди   братимуть участь у поході зі Східного масиву до пам’ятника Степану Бандері. Навіть лідери опозиції не розуміють для чого це їм робити. Вони з’являться біля символічної могили воякам ОУН-УПА, а потім вже аж у центрі поспілкуються з пресою і приєднаються до колони.

Особливо кумедно акція виглядатиме, оскільки облдержадміністрація вже не працюватиме. Невже лідери опозиції домовились з владою, щоб не заважати одне одному?

5 comments

 1. не брешіть, бо то неправда

  не брешіть, бо то неправда

 2. 1

  Добре робить Надал, тре людей піднімати!

 3. Мирон

  Надалу не до акцій….Він думає де б то ще землі вкрасти…

 4. Міша

  того лисого треба гнати а не підтримувати вже всю землю продав і тепер за парки береться.

 5. Влад

  Акція пройшла велелюдно! всі провокаціх провалилися!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.