“Найголовніше — підписання угоди про Асоціацію з ЄС” – Бондарчук

Поділитися

Екс-голова політради партії “Наша Україна” Сергій Бондарчук вважає, що наразі для України головною ціллю є Асоціація з Європейським Союзом. Таку думку політик висловив під час Форуму Українських Справ у Києві.

Політик також наголосив на необхідності створення нової політичної сили, яка б зайняла порожню нині нішу, яку посідали націонал-демократичні партії. Для цього, на думку Бондарчука, позапарламентським партіям необхідно почати обєднавчий процес, щоб інтереси громадян, які підтримували свого часу НУ, УНП, КУН і т.д., захищала одна партія, чітко структурована ідеологічно.

Я здав прапор і печатку “Нашої України” в Музей Помаранчевої революції що в Могилянці. Закликаю й інші партії право-центристського спрямування зробити те ж саме. Триматися за старі політичні бренди — це шлях у нікуди”, – наголосив політик.

Також Бондарчук наголосив на важливості долучення до процесу обєднання рухи, організації та ініціативи простих громадян.

Колись був Комітет опору диктатурі, який наразі припинив існування. Але потреба в його існуванні зберігається і наразі. Тому треба, щоб саме громадськість сьогодні і стала оцим новим КОДом”, – зазначив Сергій Бондарчук.

25 березня відбудеться прес-конференція народних депутатів України Олексія Кайди, Василя Деревляного та Ігоря Побера

29 березня у Тернополі буде великий похорон