111

Вчора о 15.00 відбулась координаційна зустріч громадян Тернопілля, які  користуються власним автомобільним транспортом .

Причиною зібрання став жахливий стан доріг.

По результатах зібрання прийнято рішення в наступну п’ятницю о 14.00 всім кому небайдужі „власна ходова” та колеса зібратись біля „Маяка” о 14.00.

Після формування колони пропонується організовано із включеними фарами та звуковими сигналами, не порушуючи правил дорожнього руху,  проїхатись колоною до Тернопільської мерії та Облавтодору та передати представникам останніх деформовані від ям диски автомобільних коліс та порвані покришки автомобілів.

Прохання до бажаючих взяти участь  в акції:

–         форма одягу – чорна;

–         на антени авто, дзеркала заднього виду та колеса почипити чорні стрічки;

–         мати із собою квіти (парне число) для покладання останніх до понищених шин та дисків , як символ доброї памяті про тих, хто їх виготовив і тих через кого вони стали не придатні до використання.

–         Координатор акції :  АНДРУНЬКІВ ВІКТОР

–          ВМВ КЛУБ

–          СМОТРО ТЕРНОПІЛЬ

–         РЕЙ РЕЙТИНГ- ТЕРНОПІЛЬ

–           А ТАКОЖ ЧЛЕНИ ІНШИХ АВТОКЛУБІВ ,

–         ТА АВТОЛЮБИТЕЛІ

–         Тернопільська обласна громадська організація „Дорожний контроль- Тернопіль”.

1 comment

 1. Володимир

  Похорон колеса та “траурний” пробіг Тернополем перенесли на вихідні В середу, 27 березня 2013 року, були проведені збори керівників та активістів організації акції протесту «Податки є, доріг-немає».
  На зборах була доведена розмова зустрічі з мером міста Сергієм Надалом, якому керівники ТОГО «Дорожній контроль-Тернопіль» подали звернення від ініціативної групи даної акції. Мер не заперечує проведення акції протесту, підтримує її, навіть готовий наклеїти на своєму авто наклейку «Податки є, доріг-немає», – розповів «Погляду» голова обласної організації “Дорожній Контроль – Тернопіль” Віталій Крутиголова.

  Також було обговорено важливе питання щодо проведення 29 березня 2013 року о 16 годині Всеукраїнської Акції «Вставай Україно», і прийнято рішення, аби не перетворювати нашу акцію в політичну площину, а також мати перешкоди та не бути перешкодою у проведенні політичної акції «Вставай Україно», було прийнято рішення щодо перенесення проведення акції «Податки є, доріг-немає» на іншу дату.

  Також було прийнято рішення піти назустріч більшості учасникам даної акції щодо вибору дня проведення акції «Податки є, доріг-немає», і дійшли спільної згоди провести акцію у вихідний день, у зв’язку з тим, що більшість учасників акції працюють і їх участь буде більш можлива у вихідний день.

  Організатори та учасники акції: Андруньків Віктор, ТОГО «Дорожній контроль-Тернопіль», автомобільні клуби Тернополя, Smotra Ternopil , BMW Ternopil, Racing Team Ternopil, Old School, RTT Ternopil, Байкер-клуб «Галіція».
  Координатор проведення акції Віктор Андруньків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.