111

7 березня 2013 року на брифінгу у Верховній Раді України народні депутати України від фракції ВО «Свобода» Олексій Кайда, Михайло Головко та Олег Сиротюк прокоментували ситуацію, що склалася на Тернопільщині внаслідок блокування виконавчою владою нормальної роботи Тернопільської облради.

Колишній очільник облради Олексій Кайда зазначив: «Незважаючи на політичні події в державі, регіони України потребують забезпечення нормальної роботи. Фактично зараз Тернопільська область є маленькою проекцією ситуації, яка склалася в Україні під керівництвом Партії регіонів і особисто Януковича. Протягом двох років невирішеною залишається ситуація з нормальним функціонуванням Тернопільської облради та введенням, згідно з чинним законодавством, 19 депутатів до складу облради для виконання покладених на них обов’язків. За словами Олексія Кайди, “Свобода” подала до суду близько 13 скарг на дії та бездіяльність територіальної виборчої комісії, зверталася до Центральної виборчої комісії з метою змінити склад ТВК для належного виконання покладених на неї обов’язків.

Нещодавно під тиском громадськості, ЗМІ та з ініціативи народних депутатів України ЦВК змінила склад тернопільського тервиборчкому. Однак навіть незважаючи на зміну членів ТВК, картина не змінилась – знову провладні члени ТВК блокують її роботу, тим самим не даючи змогу відновити нормальну роботу Тернопільської обласної ради. Ці дії вже спричинили критичну ситуацію в області з ухваленням бюджету та відсутністю затвердженої програми соціально-економічного розвитку регіону».

Народний депутат Олег Сиротюк підкреслив: «У критичному стані справ на Тернопільщині винен голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян, який, порушуючи чинне законодавство, не звітує перед громадськістю області та уникає будь-яких зустрічей з народними депутатами України від фракції ВО «Свобода».

Михайло Головко, коментуючи ситуацію із блокуванням нормальної роботи Тернопільської облради та зірваною колегією ОДА, яку знехтував очільник області, наголосив, що народні депутати України від ВО «Свобода», які представляють у Верховній Раді Тернопільщину, ініціюватимуть подання до правоохоронних органів з метою притягнення до відповідальності голови ОДА В. Хоптяна.

Прес-служба ВО «Свобода»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.