111

Нещодавно увагу ЗМІ Тернопільщини та країни привернув досить неочікуваний факт –  Народний депутат України Свободівець Олексій Кайда готується до одруження із біатлоністкою Оленою Підгрушною, яка після чергової перемоги повідомила про те, що планує вийти заміж. Довгий час 42-річному націоналісту (!) Кайді та молодій 26-річній спортсменці Підгрушній вдавалося приховати свої стосунки, які тривали впродовж двох років, за спиною у дружини.

За словами Олексія Кайди з першою дружиною Оксаною вони залишилися друзями. Саме так він сказав у інтервю для “Нової Тернопільської газети ”.

– З колишньою дружиною ми залишаємося друзями, і я в жодному разі не відмовляюся допомагати колишній сім’ї. Я й синові сказав, що нічого не змінилося: залишаються і тато, і мама, і хресні, це ж моя кровинка. Він уже дорослий, незабаром 16 років виповниться, і, гадаю, якщо не тепер, то з часом все зрозуміє.

Коментуючи швидкий «прихід» любові до Олени Підгрушної, Олексій Петрович сказав: «закохався з першого погляду». При цьому, на час обрання до Верховної Ради України Олексій Петрович був одружений з Оксаною Багнюк – Кайдою – надзвичайно порядною, інтелігентною пані.

Очевидно, що саме завдяки її зваженості та порядності сучасний «американський підхід» до кохання тодішнього 40-річного Кайди до 24-річної чемпіонки, починаючи з 2011 року, не був винесений на осуд загалу. Адже жодної публічної заяви жінка не зробила. З нею нардеп прожив вісімнадцять років. Окрім цього, дружина пильно зберігала в таємниці алкогольне минуле Олексія Кайди. У Львові про любов до пиятики свободівця знали усі, адже він свого часу був депутатом Львівської обласної ради, а також заступником мера у Винниках. Саме у Львові проходили роки становлення Кайди як особистості, там він переживав і найважчі часи, де пробував все.

Нагадаємо, що народився і молоді роки життя Олексій Кайда прожив у рідному Бердянську Запорізької області. Далі – у Львові. Жив і в Києві, коли працював помічником народного депутата Олега Тягнибока.

Олексій Петрович – чоловік компанійський, любив завжди хороше товариство, добре погульбонити, стверджують колишні колеги Кайди по облраді. Кажуть, що любив випити, а якщо точніше, то мав проблеми з алкоголем протягом багатьох років. Вже перед приїздом в Тернопіль Олексію Петровичу довелося закодуватися, тому, що діло доходило до трагічності. Одним із його найближчих рятівників, окрім дружини Оксани, був Віталій Царук. Вони товаришують ще з студентства. Жили в одному гуртожитку. Разом їздили на мітинги, брали участь у роботі товариства української мови. Обоє російськомовні «східняки».

Сьогодні доводиться не раз чути, що Кайда поступив, як звичайний «олігарх», зовсім не як праведник націоналіст, котрий керується християнською мораллю, яка так притаманна Тернопільщині. Він забувши все найгірше в своєму житті, коли фактично його дружина Оксана рятувала, витягувала його з алкогольної прірви, рятувала його життя, і фактично провела його до депутатства.

– У житті трапляється всяке, і в нас сталося так. Проте мені дуже неприємно, коли тему наших стосунків починають мусолити і обсмоктувати, – коментує сам Олексій Кайда особливо в Інтернеті, люди, яких важко назвати моральними авторитетами. І я у цьому випадку кажу: “Хто без гріха, киньте у мене камінь!”, – зазначив Олексій Кайда.

Олеся Борова7 comments

 1. durko

  а шо таке христіянська мораль?мочіть сартірах як праваславні,чи трахать дітей як у католиків?

 2. оксана

  І не має чого судити, а може і справді щира любов? Ніхто не знає, коли з ким що станеться. А його попердня дружина і справді розумна жінка, хай щастить і їй і йому!

 3. Гнати в ШИЮ КАЙДУ-ЗАЙДУ

  Запродав усіх виборців-Тернополян. Зайда таки оббрехав Тернополян. От чому Кайда розповів про роман і весілля тільки після виборів? Де була любов до того? Хіба може чесна людина так відверто брехати сімю свою, дитину і дружину! ГАНЬБА! ГНАТИ В ШИЮ!

 4. Мирон

  Кайда просадив грошики,які дали на сміттєвий завод…..МІЛЛІОНИ…..Одне говорить…Своє робить…НЕМА ВІРИ ДО “АНЦИХРЕСТІВ”…Він з Надалом купу землі награбував у Тернополі…….Гнати “СВАБОДУ”…

 5. Кармелюк

  Який він націоналіст? Це майбутня тушка і пристосуванець. А чого ніхто не задається питанням – а що зробив для нашої області, будучи головою ОР, і що витворяє зараз чужими руками! А людям нашим, які обирають таких депутатів і керманичів не варто плакатися про тяжке сьогодення.

 6. Михайло

  Хто зрадив свою рідну кровинку, зрадить державу, людей.

 7. Тарас

  Я вважаю, що мудрий за нього не голосував. А лохів і туманів на жаль не бракує.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.