Понад шість тисяч електронних ключів отримали від початку року платники податків Тернопільщини

Поділитися

За десять місяців роботи відділу реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській  області управління сертифікації ключів мешканці Тернопільщини отримали від податкової служби області понад 15 тисяч безкоштовних електронних підписів. Такі підписи потрібні для подання звітності та здійснення інших операцій в електронній формі.

Тільки з січня цього року до центру сертифікації ключів звернулося майже чотири тисячі заявників, які отримали понад шість тисяч посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису.

Найактивнішими користувачами послуг центру сертифікації залишаються фізичні особи-підприємці. Від початку року за цифровим підписом звернулося більш ніж дві тисячі таких платників. Їм видано 2 799 посилених сертифікатів. Юридичних осіб зареєструвалося 948, вони отримали 2352 електронних ключів. Ще 875 електронних підписів отримали звичайні громадяни.

Стати власником безкоштовних посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису можна, звернувшись у відділ реєстрації користувачів  при ДПС у Тернопільській  області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька 1, ліве крило, 1-ий поверх, кабінет 122. Тел. для довідок 23-53-61. Реєстрація користувачів відбувається з понеділка по четвер з 9:00 до 19:30 год., у п’ятницю – з 9:00 по 18:15 год.

Віднедавна ключі електронного підпису можна отримати і в Чорткові, за адресою: м. Чортків, вул. Шевченка, 23, 1-ий поверх, кабінет 10. Тел. для довідок (03552) 2-15-60.

З детальною інформацією, а також бланками заяв та переліком необхідних документів можна ознайомитись на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів: www.acskidd.gov.ua в розділі «Реєстрація користувачів».

Варто наголосити, що посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису заборонено передавати іншим особам, користуватися ними має право тільки та людина, яка їх отримала. Передача ключа іншим особам, тобто його компрометація, веде до скасування такого електронного підпису. Це передбачено статтею першою Закону України «Про електронний цифровий підпис».

 

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Тернопільській області

 

Здаєте житло в оренду – подайте декларацію

Змінили місце господарювання – повідомте податкову