111

Майже вдалось батькам поставити на ноги 10-річну доньку Вікторію Юрків. Дівчинка п’ять років тому отримала черепно-мозкову травму внаслідок аварії. На останню госпіталізацію у Києві родині вже не
вистачає коштів. Родина звертається за допомогою до небайдужих

– Донька ще у 2008 році потрапила в аварію. Ми їхали автобусом у село на Різдвяні свята, – розповідає мама дівчинки, Іванна Юрків. – Автобус різко загальмував, і дитина сильно вдарилась головою. З того часу ми
ніяк не можемо усунути наслідки травми.

На тлі черепно-мозкової травми у Вікторії з’явилась епілепсія. У Львові дитині поставили неправильний діагноз і почали лікувати. Через це у дівчинки до 100 підвищилась кількість лейкоцитів у крові при нормі три-чотири, каже пані Іванна.

– Під час обстеження в Києві у хребті Віки виявили дві гематоми, – продовжує мама дівчинки. – Лікування дало ускладнення на серце. Тепер ми знайшли хорошу клініку, де провели обстеження. Лікарі кажуть, що
госпіталізація поверне дитину до життя.
Сім’я всі ці роки самотужки знаходила гроші на лікування. Та минулого року через інсульт помер батько дівчинки. Тож тепер сума, потрібна для обстеження та госпіталізацію дитини для сім’ї — захмарна.

– На операцію у Києві потрібно 67 тисяч гривень. Лікування слід починати вже з лютого, – каже пані Іванна. – Весь цей час ми брали кредити. Але тепер ситуація з коштами ускладнилась. У чоловіка через стрес у 2009 році стався інфаркт. А минулого року він помер.

Вікторія мріяла займатись кінним спортом. Та через хворобу донька навіть не може ходити у школу. У неї дуже погіршилась пам’ять, часто мучать головні болі та епілептичні напади.

– Я вірю, що вона стане повністю здоровою. Поки що вчителі займаються з нею вдома. Але не втрачаю надії, що незабаром вона зможе гратися з друзями і відвідувати уроки у школі, – каже мати Вікторії.

 Родина просить усіх небайдужих допомогти вилікувати дівчинку. Реквізити для надання матеріальної допомоги: Рахунок в Приватбанку:
5211537322820684 – Фарина Володимир Іванович. Телефон мами Вікторії
0-96-420-43-12.

1 comment

 1. Dantshik

  Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
  Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
  І закликаючи Ім’я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров’я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5: 4)
  Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.