111

Журналіст тернопільської інтернет-газети «Про все» поспілкувався з працівником штабу тернопільського УДАРу, який виявив сам ініціативу “посповідатися”, оскільки йому набридла вся ця брехня з невиплатами.
– Привіт. Я незнаю чи вам повідомляли, але в Тернопільському УДАРІ не все гаразд. З працівниками штабів на усіх рівнях не розрахувалися. Те що «Про все» писало про перемогу – то завдяки вашій групі виплатили агітатором. Також не позаплачували тим тернополянам, які долучалися до роботи (виконання певних дій – типу навчання спостерігачів чи членів ДВК).
– Розкажіть детальніше
-Але без прізвищ..
-Звичайно. Ви особисто зверталися до Андрія Цибульського? Він мав виплатити усе ще до 16 лютого по Тернополю. Ігор Побер це обіцяв на прес-конференції в присутності двох десятків журналістів, телекамер всіх каналів. Опишіть ситуацію як ви бачите.
-Виплатити гроші  лише тернопільським міським агітаторам.
– І це добре.
– Так. Разом з тим, працівникам штабів не виплатили за жотень місяць. Суми – у сотнях умовних одиниць. Так само не виплатили тим, хто був звільнений всередині жовтня. Зверталися до відповідального, пана Володимира, спочатку він інформував центральний апарат партії ті відзвонювалися і говорили, що можуть повернути кошти якщо проблема зі здоровям чи якісь суттєві негарзди. Це було в грудні. У лютому це й же чоловік відверто зізнався, що не може нічого з цього приводу сказати. Людей багато – мабуть по області в районі сотні. Додайте до них агітаторів, спостерігачів та членів ДВК, які недоотримали коштів за свою роботу. Напевно, рахунок на кілька тисяч людей.
– Скільки їм винні? 200 гривень? Більше?
– Ну тут я не знаю.. Працівники не доотримали по кілька сот доларів. Навіть тисяча гривень, яку недоотримано – забрано від сімей.
-Звичайно. А кілька сот доларів- це орієнтовно скільки? З вашого досвіду- скільки приблизно у Тернополі сягає борг і в районах?
-Все залежить від окладів зарплат. Хто 100 доларів недотримав, а хто й 300. Члени ДВК в районі 400 гривень. Градація від посади залежала. І від рівня штабу. Районий менше, окружний більше, а обласний ще більше.

1 comment

  1. Руслан

    Ганьба такому багатообіцяючому УДАРу і його лідерам

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.