111

Відбулося засідання ініціативної групи зі створення нової правоцентристської партії. До Ініціативної групи увійшли представники з 23 областей України – близько 50 осіб, які 2 березня 2013 року прийняли принципове та відповідальне рішення бути чесними по відношенню до себе і до суспільства, не прислуговувати владі та не зраджувати цінностям Майдану.

Під час роботи ініціативної групи були прийняті наступні рішення:

 • закликати позапарламентські політичні партії, за прикладом «Нашої України», здати печатки, «обнулитися»  та приєднатись до складу   організаційного комітету по створенню єдиної правоцентристської  партії, яка спільно з парламентськими опозиційними силами  буде  протидіяти  владі;
 • провести перемовини з різноманітними громадськими організаціями, рухами, окремими прогресивними особистостями з пропозицією приєднатися до складу оргкомітету та спільно створити нову  політичну партію;
 • уповноважити ініціативну групу призначити проведення оргкомітету на квітень 2013 року.

Також ініціативною групою було доручено Сергію Бондарчуку, Володимиру В’язівському, Андрію Ніцою та Юрію Макуху вести перемовини по залученню нових осіб, громадських рухів та організацій до складу організаційного комітету зі створення нової правоцентристської партії.

«Безумовно, ми прийдемо до створення нової політичної сили, тому що не можемо знайти себе у вже існуючих, оскільки  вони не відповідають нашим цінностям та засадам повноцінного, демократичного громадянського суспільства. Бійки, скандали, перерозподіл  влади повинні зникнути з українського політикуму. Нам потрібна така політична сила, яка не закріплена «за вождем», політична сила, яка відкрита для людей, що прагнуть змін, де немає вищих – і нижчих, де кожен може висловлювати свою думку та впливати на державотворчі процеси. Більше того, нам необхідно утворити «майданчик», який слугуватиме платформою для об’єднання та консолідації українців. Ми створимо  рівні умови для всіх членів майбутньої партії, за яких критеріями оцінки будуть конкретні дії сьогодні, а не минулі заслуги. Ми все будемо робити публічно – і формувати партію, і обирати лідера», – відзначив Сергій Бондарчук.

 Прес-служба Сергія Бондарчука

4 comments

 1. Кость

  Він, певно, теж, як і “Говорящяя Лошадь” з “кішчачого магазину” має мрію – відкусити пару відсотків опозиційного електорату, та отримати потім теплу посаду.

 2. Патріот

  Чому зразу відкусити від опозиції? Неможна монополізувати право на опожицію лише парламенськими партіями. Проблема України якраз в тому, що правоцентриські сили не представлені в парламенті і є розпорошені, а їх об’єднанню заважає саме тримання лідерів цих партій за печатку. Тому вважаю ініціативу Бондарчука правильною і вважаю що інші лідери та представники правих сил повині до неї долучитись.

  1. Кость

   “13.02.03 Курочкин М.Б., чартерным рейсом № 888 в сопровождении супруги Курочкиной Анны, а также Бондарчук Карины, Бондарчук Сергея, Лихачевой Зинаиды, Левочкина Сергея вылетел в г.Амстердам. 15.02.03 все вышеуказанные лица возвратились в г.Киев.” Курочкін – видатний російський кримінальний діяч, застрелений в Україні в 2007 р. Льовочкін – доктор наук, Голова Адміністрації Президента України. Бондарчук – Герой України, екс-керівник “Укрспецекспорту”, голова політради партії “Наша Україна” – партія, ним створена немає ніякого шансу на успіх і сенсу існування, хіба шо як кишеньковий проект опозиції, щоб відкусити голоси у ПР (жарт).

   1. Патріот

    Складається враження, Ви п. Кость були пілотом даного чартерного рейсу. І взагалі чому Вас така негативна заангажованість?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.