З Чорткова не випускають автобуси “Свободи” і УДАРу

Поділитися

Редакція інтернет-газети “Про все” ледь не щохвилинно сьогодні отримує інформацію щодо майбутньої акції протесту. Інформація різнополярна. Вияснити де правда, а де брехня – дуже складно. Оприлюднюємо її лише після перевірки кількох джерел. Водночас, розуміємо, що істина буде встановлена лише після проведення акції. Можливо й таке, що після оприлюднення фактів, влада змушена відступати, опозиціонери – підправляти свої промахи.

Отож, як повідомили “Про все” надійні джерела з Чорткова, на акцію протесту “Вставай, Україно!” в останній момент не випускають автобуси з прихильниками “Свобода” і УДАРу. Перевізники відмовились від поїздки в останній момент. Разом з тим, народний депутат України Ігор Побер (УДАР) не підтвердив цієї інформації.

Не у всіх управліннях міської ради мер виганяє чиновників на акцію протесту. Інформація у людей є, але не всі начальники управлінь складають списки. Мудріші керівники просто запрошують людей на захід.

Якщо у Вас є цікава інформація – присилайте нам за адресою provse87@mail.ru , mashlankaboris@mail.ru або пишіть у коментарях чи по телефону (0352) 42-52-78  або 097-555-44-75

Всім начальникам управлінь Тернопільської міської ради наказано вивести людей на мітинг опозиції на 15-30

Віталій Кличко не приїде до Тернополя, бо злякався соціальної групи