111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” отримала щойно такого листа

Я заступник начальника відділу одного з управлінь Тернопільської міської ради. Я ніколи не був членом жодної з політичних партій в тому числі Свободи. Працюю в управлінні вже за другого мера!

Вчора поступила команда всім начальникам управлінь міської ради, а також Хомі директору Тернопільводоканалу та директору Тернопільелектротрансу і ше деяких комунальних підприємств міста вивести людей на мітинг опозиції на 15-30. Начальники особисто складають списки своїх працівників і хто без поважної причини не захоче йти на мітинг отримає найменше догану або звільнення з роботи.

Шановні журналісти, це мій громадянський обов`язок повідомити Вам цю правду.

6 comments

 1. jaryna

  Цей писака правдолюбець нехай назве своє імя. І цікаво чи біжить він захищати правду і рве сорочку на грудяч, коли за не явку на провладні заходи погрожують звільнити з роботи. Мерзотник цей писака.

  1. Антон

   Чому? Сказав правду. Чи про Свободу правду писати не можна? Тягнибок заборонив? Чи вони хабарі не беруть? Чи землю не роздають за бабки? Чи питання свої бізнесові не рішають?

 2. Nicolas

  То де та опозиція? Від чого Свобода? Нашо людей примушувати йти? Тягнибок шо сумнівається в своїй популярності чи жим-жим перед мітингом? Холуї а не апазіціанєри! Юлька би Вас всіх вилами позаколювала а першого кроліка Сєню Яценюка!

 3. ogo

  це неправда. я працюю в управлінні освіти і ніякого нказу нам не поступало

  1. АГА

   Шановна, Марія Чашка. нащо ховатися за невідомими ніками ОГО ))) АГА Вам. Давайте виганяйте людей, а то догану получите і з партії Вас виженуть!

 4. Влад

  щось я на мітингу нікого з міської ради не бачив. може, то все брехня?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.