Заява Представництва ЄС щодо збільшення Україною ввізного мита на пасажирські автомобілі

Поділитися

Представництво Європейського Союзу в Україні взяло до відома рішення, що його 14 березня оприлюднив уряд України. Воно стосується підвищення ввізного мита на більшість пасажирських автомобілів, що імпортуються в Україну. Ми вважаємо, що цей крок встановлює додаткові торгівельні бар’єри у дуже чутливому секторі та матиме вкрай руйнівний вплив на експорт автомобілів з ЄС. Минулого літа, коли цей захід було вперше запропоновано, ЄС висловив своє глибоке занепокоєння та звернувся до України із проханням надати чітке фактичне обґрунтування такому кроку. Однак у відповідь ми не отримали подальшої інформації щодо нашого прохання; також Україна не вжила в цьому напрямі жодних подальших дій. Ми закликаємо Україну переглянути та відкликати своє рішення, оскільки йому бракує належного юридичного обґрунтування і воно чинить негативний вплив на економічні інтереси ЄС.

Statement of the EU Delegation on Ukraine’s increase of import tariffs for passenger cars

The EU delegation notes the decision that was published by the Ukrainian government on 14 March to introduce increased import tariffs for most passenger cars imported into Ukraine. In our view, this measure creates a new trade barrier in a very sensitive sector and will be extremely damaging for EU car exports. When this measure was first proposed last summer, the EU expressed its strong concerns and asked Ukraine for a clear factual justification. However, further information has not been provided to us and no follow up actions have been taken. We call on Ukraine to reconsider and withdraw this measure as it has no proper legal justification and it has a negative economic impact on EU interests.

101 Volodymyrska St.
Kyiv 01033, Ukraine

Tel: +380-44-390.80.10
Fax: +380-44-390.80.15

За порушення законодавства у сфері охорони праці на Тернопіллі притягнуто до відповідальності 15 посадовців органів контролю

Зустріч Михайла Головка з громадою Скалата