Заява з приводу критичної ситуації в Тернопільській обласній раді

Поділитися

19 березня  виповнилося чотири роки з  дня визнання наших депутатських повноважень  за підсумками  виборів депутатів Тернопільської обласної ради 15 березня 2009 року.

Недалекоглядна політика на місцевих виборах 2010 року найвпливовішої в області політичної сили та самовпевненість її лідерів,  ігнорування норм Конституції та  Законів України місцевими організаціями провладних партій (КПУ, Народна партія, Партія Регіонів), усунення відповідних державних структур від забезпечення виконання судових рішень, пов’язаних з визнанням повноважень обраних депутатів обласної ради,  привели  до того, що з листопада 2010 року Тернопільська обласна  рада  перебуває  у  неповному  складі, який законно обрано виборцями  області  у 2009 році  у  кількості 108 депутатів.

Впродовж 2011-2012 років  проведено  заледве шість сесій.                 Сорок п’ята сесія  триває уже майже  чотири місяці. Поза її порядком денним  залишається  більше шістдесяти  проектів рішень.

Особливої  гостроти з кожним днем набуває питання незатвердження обласного бюджету Тернопільської області на 2013 рік.

Зосередивши всю увагу та сили на взаємопоборюванні,   провідні політичні сили  області засвідчили  свою нездатність  відповісти на виклики  моральної, політичної та економічної кризи,  яка   охопила  наш край.

Оприлюднюючи  цю заяву, ми робимо крок до об’єднання тих, для кого свобода і добробут кожного українця дорожчі за бездумне збагачення, посади  та рейтинги і закликаємо до такого об’єднання  інших  депутатів обласної ради.

Ми прагнемо спрямувати роботу Тернопільської обласної ради у  виключно правове русло – домогтися роботи обласної ради у повному, законно обраному складі. Ми будемо це робити наполегливо, бо вважаємо це єдино вірним виходом із правової та політичної  кризи, у  якій опинилася обласна рада.

У  зв’язку  з цим  ми  звертаємося  з наступними вимогами.

1) До обласних організацій Партії Регіонів  та   Народної партії -забезпечити  участь  їх  представників  у роботі  Тернопільської обласної виборчої комісії з метою визнання повноважень новообраних депутатів  за виборчими списками  ВО “Свобода”  та політичної партії “Єдиний центр”.

2) До уповноважених представників депутатських фракцій у Тернопільській обласній раді забезпечити до кінця березня проведення чергового пленарного засідання  сорок п’ятої  сесії  Тернопільської  обласної  ради та  розгляду на  ньому  усіх  проектів  рішень, зареєстрованих  в  обласній  раді  станом  на  22 березня 2013 року. Після закриття сорок п’ятої сесії розпочати політичні консультації  з  метою  обрання  голови  Тернопільської  обласної  ради.

СЛАВА УКРАЇНІ !

Депутати Тернопільської обласної ради                Степан Барна, Володимир Гульовський, Володимир Петровський, Олександр Стадник, Юрій Токаренко,  Володимир  Чубатий

Свобода провалила усі свої плани і задуми на Тернопільщині – вони проситимуть губернатора не розпускати обласну раду, бо не наберуть більшості

Відбудеться відкритий станичний вишкіл етикету