Хто солов’їну забуває, того Тернопіль яйцями карає

Поділитися

6 квітня 0 19:00 в Тернопільському палаці культури “Березіль” ім. Леся Курбаса, група із 20-ти українських націоналістів провела націо – захистну акцію проти антикультурного, антиморального русифікаторського заходу – “концерту” попсових дуетів “Потап и Настя”, “Время и стекло” та Аркадия Лайкина. Русифікаторів Тернопіль зустрів яйцями.
Ми, українці, вважаємо мову механізмом передачі з покоління в покоління національної ідентичності. Ніколи не заперечували існування та функціонування російської та інших мов. Саме тому й не виступаємо проти російських виконавців, які співають рідною для себе мовою. Проте ми завжди будемо протистояти тим, котрі забули “чиїх вони батьків діти” та через свою недолугість пропагують чужі цінності принижуючи власні.
Усі вище перераховані є українськими артистами, тому зобов’язані на сценах України співати українською!
Відвідування тернополянами таких концертів є ганьбою для української пісні, мови і культури та дає можливість заробляти не тим хто несе українські цінності, а тим хто їх нівелює.
Закликаємо усіх українців надалі бойкотувати русифікаторські “гастролі”, які у свому репертуарі мають більш як 80% не українських пісень! Закликаємо підтримати це звернення Українські Церкви і громадські та політичні організації!
На українській сцені українські артисти співають українською! Або не співають взагалі!
Геть російську попсу!

Голова ТОО ВО “Тризуб” імені Степана Бандери Василь Лабайчук

“Ставлення до рідної мови має бути таким, як до рідної матері: її люблять не за якісь принади чи вигоди, а за те, що вона – мати”.
(Василь Іванишин “Мова і Нація”)

Соціологи стверджують, що менше половини українців хотіли б народитись в Україні, — це вирок режиму Януковича

Олена Науменко очолила телеканал ІНТБ