111

З достовірних джерел тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” отримала розпорядження губернатора Тернопілля Валентина Хоптяна. Згідно документу, який голова облдержадміністрації підписав 1 квітня, на утримання апарату своїх опричників у 2013 році Хоптян дав  понад 4 мільйонів гривень. Для прикладу, агропромислове управління, яке невідомо чим займається, отримало півтора мільйони гривень. Загалом на зарплату чиновникам усіх управлінь виділено понад 16 мільйонів гривень, а видатки на утримання управлінь сягнули майже 27 мільйонів. Чиновники в кулуарах кажуть, що це мізер, але зважаючи на їхній низький коефіцієнт корисної дії для мешканців Тернопільщини, то це явно завелика сума. Детальніше з видатками на чиновників усіх управлінь можна ознайомитись тут Гроші Хоптяна3 comments

  1. Антоній

    Ну так кошторис завжди був таким. І за Стойка і за Чижмаря і Бойка . Шо тут дивного? Зарплата працівників апарату 1500 гривень ((( нач управлінь мають 1200-3000 гривень. З чого тут комендію розвели?

  2. семен

    автор статті делека від життя в тому числі чим займаються управління облдержадміністрації і яка заробітна плата державних службовців. Хай би краще написала, як “тяжко працював” їхній бютовський лідер пиячок Миколенкоскільки і скільки пенсії він отримує.

  3. МАРКО

    ЩО ТАМ вони мають рахувати ті держслужбовці….. Ви порахуйте у тих, у кого неможливо порахувати. І це тут, у дотаційній області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.