111

26 квітня у Тернополі має відбутися сесія міської ради. Мер Тернополя Сергій Надал вже від сьогодні розпочав підготовку інформаційних приводів як би не прийти на сесію. Причина – мешканці вулиць Пилипа Орлика, Острозького, Липової, Сагайдачного – де відбуваються незаконні будови – мають намір пікетувати міську раду. Але найбільша кількість незадоволених пікетувальників – понад 1500 осіб – планує прийти з Сонячного масиву. Це члени гаражного кооперативу “Аляска Авто”, в яких мерія хоче відібрати гаражі. Люди готують документацію на висловлення недовіри депутату міської ради Василю Фостику.

Як повідомили “Про все” поінформовані джерела з мерії, Сергій Надал на п’ятницю запланував зустріч з … чорнобильцями. Невже мер втече від тернополян?!2 comments

  1. Роман

    А з чим саме не згодні гаражники? З тим що тепер гроші збирали кілька “гаражників”, а тепер буде збирати комунальне підприємство?

  2. Український патріот

    Гаражники, і не тільки, не згодні з тим, що депутати міської ради (більшість від ВО”Свобода”) творять в Тернополі що хотять. Забудовують двори міста порушуючи всі норми. А з “гаражниками” поступають взагалі не справедливо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.