111

 

Шановні представники ЗМІ!

26.04.2013р. о 09.45 біля стенду Тернопільська рада інформує буде проводитись пресконференція з нижще викладеного питання.

Запрошуємо Вас для участі.

Електронний зв’язок : tras_ter@mail.ru

Телефон представника від громадян уповноваженого для спілкування із ЗМІ: 0672523841

 

З повагою,

 оргкомітет мирного зібрання громадян

 

реєстрація заявки по референдуму сканований варіант

Причина мирного зібрання громадян 26.04.2013р:

17 років тому п.3 рішення Виконавчого комітету Тернопільської міської ради №461 від 10.07.1996р. заводу „Сатурн” для громадян міста (працівників оборонного заводу) Тернополя дозволили „влаштувати платну стоянку на закріпленій території”.

На площі 5.7575га. розміщується порядка 1500 машино- місць з гаражами, об’єднаних в обслуговуючий кооператив „АЛЯСКА АВТО ”(код.38535023)

З кожним членом гаражного кооперативу правонаступник заводу „Сатурн”-  ТДНТП „Промінь”(код.14040960, юридична адреса : м.Тернопіль, вул. Текстильна 38, директор Майхрук Роман Євгенович) укладено договора користування (договір при потребі можемо передати, або надіслати). Термін договору ще не закінчився (до 27.12.2014року).

Члени кооперативу справно сплачують кошти передбачені договором (чеки в наявності).

 22 березня 2013р. (рішення Тернопільської міської ради № 6/30/1„Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул.Текстильна КП фірмі „Тернопільбудінвестзамовник” Тернопільської міської ради”). з незрозумілих причин цю територію Тернопільська міська рада передає будівельному підприємству (КП Тернопільбудінвестзамовник). За неперевіреною інформацією, комунальне підприємство має мінусове сальдо(біля 50000грн.боргів). І  саме через нього , щоб оминути процедуру аукціону, виділяються землі міської громади забудівникам. Найблищим часом вищенаведену землю через КП Тернопільбудінвестзамовник  передадуть підряднику, а фактично майбутньому власнику землі.

 

Членів гаражного кооперативу – громадян міста поставлять перед загрозою того, що найближчим часом замість гаражів на території розпочнеться будівництво. І всіх автомобілістів заставлять шукати інші місця під гаражі.

1500 автомобілів неминуче будуть розміщені в дворах та зелених зонах Тернополя під будинками.

Керівництво кооперативу  „АЛЯСКА АВТО ” жодних погоджень на це не давало.

Вимоги до Тернопільської міської ради :

1. Скасувати рішення Тернопільської міської ради про передачу землі під гаражами будівельній організації Тернопільбудінвестзамовник.

2. Прийняти  рішення про укладення прямого договору оренди земельної ділянки  між власниками гаражів в особі обслуговуючого кооперативу „АЛЯСКА АВТО ” та Тернопільською міською радою. Без посередників.

 

Враховуючи вищевикладене, та те, що в позитивному голосуванні „За” рішення № 6/30/1 від 22.03 2013р. брав участь депутат -мажоритарник Тернопільської міської ради Фостик Василь Богданович(e-mail: vasyl.fostyk@svoboda.org.ua, тел. 093 24* 7* 6*) , що обраний по округу № 30 м. Тернополя (входять вулиці Леся Курбаса, В.Симоненка: 1,3,5; вул. Полковника Морозенка ).”  ініціативною групою громадян прийнято рішення про : „Висловлення довіри (недовіри) депутату -мажоритарнику Тернопільської міської ради Фостику Василю Богдановичу”. Простіше кажучи по проведенні референдуму та відкликані його, як депутата – мажоритарника з округу.

 

Тернопільська міська рада

Вул.Листопадова 5

М.Тернопіль

Громадян м.Тернополя

Відповідь направляти:

____________________

 

Шановний Сергій Віталійович!

26.04.2013р. біля стенду „Тернопільська міська рада інформує”, що знаходиться по вул.Листопадова, 5 (біля входу в Тернопільську міську раду) о 09.45год. відбудуться збори громадян міста Тернополя метою яких є організація та проведення в місті Тернополі (мікрорайон „Аляска”) референдуму з питання: „Висловлення довіри (недовіри) депутату -мажоритарнику Тернопільської міської ради Фостику Василю Богдановичу обраного по округу № 30 м. Тернополя (входять вулиці Леся Курбаса, В.Симоненка: 1,3,5; вул. Полковника Морозенка ).”

 Орієнтовний порядок денний зборів:

1. Про підготовку до проведення міського референдуму.

2. Затвердження питань((„Висловлення довіри (недовіри) депутату -мажоритарнику Тернопільської міської ради Фостику Василю Богдановичу обраному по округу № 30 м. Тернополя”.), що будуть винесені на розгляд громадян, що проживають за адресою входять вулиці Леся Курбаса, В.Симоненка: 1,3,5; вул. Полковника Морозенка

3. Про обрання ініціативної групи з проведення референдуму (не менше як 10 громадян).

4. Про наявність (відсутність) зауважень до проведення зборів представником Тернопільської міської ради.

5. Різне

Враховуючи вищевикладене, просимо Вас направити, згідно чинного законодавства, представника органу місцевого самоврядування (Тернопільської міської ради) для участі та спостереженні за процедурою та дотриманням норм закону по організації та  проведенні зборів з підготовки референдуму.

Відповідальний за проведення зборів : Юрловський Борис Володимирович . Тел. 067 2523841.

 

 

 3 comments

 1. Роман

  Ви хоч вникали в суть питання? 🙂 Бунтує зграйка людей, через котрих раніше йшли гроші, зібрані у гаражників. І тепер, коли гроші має збирати комунальне підприємство – звичайно що вони рвуть на собі волосся :))

 2. Тарас

  ВІтання дописувачам “на зарплаті…”
  На іншому сайті, пан Роман, з аналогічним коментарем, вже пан Марян)))(сайт ТТ).
  За ВАШУ ЛІНЬ, ваші шефи, ВАМ , МАЛИ Б ЩОСЬ ВІДІРВАТИ, але їм також лінь…
  то ж нехай тернополяни посміються)))

 3. Михайло, 58 років

  І хоча Ви, тернополяни НЕ ДУРНІ люди, але – не скомуніковані і ДУЖЕ НЕ Є ДРУЖНІ. Маємо тепер технічну можливість відслідковувати роботу всіх РАД, коли треба одностайності для прийняття рішення (єдино правильного, щоб всіх задовольняло !!) – то ліньки зійтися, обговорити, записати й “закріпити” те в Рішенні ?? Нашого з Вами органу місцевої влади ! Чого ми такі безпорадні ?? Нема самосвідомості чи бажання ? А потім НЕ НАРІКАТИ що НАДАЛ чи там, Мирончук щось не так зробив. Прийди і скажи, сам чи через депутата. До речі – депутати – не одноосібники, представляють певну частину загальної громади, добре було б мати його номер телефону. Та й Звіт того депутата (про його діяльність) почути хоча б разок на рочок !!! Законом таке передбачено ! Й для народних депутатів до ВРУнів – теж !!! Построїйте їх в положення “партер”, вдуйте по самі ЯЯ, висповідайте їх ДОБРЕ за попередні “рішення” де вони голосували “за” “РЕФОРМИ”, особливо – за медичну. Без наркоза, так як Є, бо грошей на медицину – НЕМА на цей рочок !!! Як вони голосували за дірочку в бюджеті в 81 млрд. гривень ?? Може їх (депутатів) треба показати психотерапевтам, допоки останні ще не повиїзджали за кордони ??? Сьогодні Барна С.С., отой що любить сильно піаритися (вони оба – люблять це) збирав комісію в Тернополі по ліквідації наслідків снігопаду 3 лютого. Нащо їздити всім в Тернопіль ? Є відеоконференція, дав розказ на 9.00 бути біля комп№”ютерів, 10 минут попиздів, дав команду – і нехай керівники будуть НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ, керують-покеровують своїм персоналом по ліквідації. Палити бензин, солярку, товчи машини, бо Барна їх досі не видів ?? Слабий в нас очільник області !!! Придивляйтеся хто би був ДОБРИЙ ҐОСПОДАРНИК (і не заторможений в розумовому розвитку !!),

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.