111

Ексклюзивна пропозиція від Проекту «Освіта без кордонів» та Гумітарно-Економічної Академії в Лодзі:

 ОТРИМАЙ ВИЩУ ОСВІТУ ЗА ТАНЦЮВАЛЬНИМ НАПРЯМКОМ!

Набір студентів розпочато за такими спеціальностями: 

 • Артист музичного театру (денна форма навчання). Дана спеціальність створена для тих, хто хоче набути танцювальні, вокальні та акторські навички, необхідні для професійної діяльності в музичних театрах та участі в мюзиклах.
 • Хореограф (денна форма навчання). Хореограф — спеціаліст в області хореографії, постановник танців (у тому числі і танцювальних композицій фігуристів та майстрів художньої гімнастики) та балетних спектаклів; балетмейстер.
 • Танцюрист (денна форма навчання). Танцюрист — це професія, яка вимагає не лише хорошої фізичної форми, але й особливої чутливості до сприйняття мистецтва. Танцюрист – виконавець бального, сучасного та художнього танців, зокрема різних його форм: від класичного балету, народного танцю аж до сучасного.
 • Педагогіка танцю (заочна форма навчання). Випускники даної спеціальності здобувають професійну кваліфікацію для проведення занять з різних видів танцю в культурно-освітніх та навчально-виховних закладах, а також в художніх школах, танцювальних студіях.

Чому саме Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі за напрямоком навчання «ТАНЕЦЬ»?

 1. Це є ексклюзивна і унікальна пропозиція на теренах України.
 2. Вступ відбувається в Україні на основі кваліфікаційної співбесіди та екзамену із танців задля якого продекан факультету «Танець» приїде в Україну.
 3. ВНЗ забезпечує розвиток і удосконалення Ваших творчих здібностей, дає мотивацію і творче натхнення для підкорення нових вершин.
 4. Викладачі, які будуть з Вами працювати є справжніми професіоналами своєї справи і покликані розвивати і удосконалювати Ваш талант.
 5. Навчання є надзвичайно цікавим, продуктивним та інтенсивним.
 6. Ви будете займатись справою, яка Вам до душі і отримувати від цього справжню моральну насолоду.
 7. Ви будете виступати на європейських сценах і матимете змогу заявити про себе і самореалізуватися.
 8. Студенти, які оплачують повну вартість навчання за рік, отримають можливість купити планшет за 1 злотий.
 9. І звичайно по закінченню навчання Ви отримаєте європейський диплом.

Отже, не втратьте свій шанс, адже кількість місць обмежена!

Детальну інформацію можна отримати у менеджера Проекту, заповнивши анкету, або за  телефоном: +380984776004.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.