111

 

24 квітня у Тернополі біля візового центру Консульства Республіки Польща відбулася акція «Вимагай від влади безвізового режиму з ЄС». Активісти різних громадських організацій поширили інформаційні листівки та символіку ЄС серед 150-200 тернополян, які чекали на прийом у консульстві. У листівка, зокрема, йшлося про переваги євроінтеграції та безвізового режиму.

 

За словами організаторів, акція в Тернополі – один із заходів кампанії «Євронаступ», яка нещодавно стартувала в Україні та відбувається за підтримки Фонду Сергія Бондарчука «Нові традиції».

 

«Люди дуже позитивно реагують на акцію, особливо ті, які чекають на отримання візи. Переважна більшість з них висловила готовність виходити на акції для того, щоб вимагати від влади виконання вимог ЄС», – говорить організатор заходу Олег Вітвіцький.

 

В рамках кампанії «Євронаступ» також планується проведення акцій у Харкові, Одесі, Донецьку, Чернігові, Запоріжжі, Сумах та Луганську.

 

Нагадаємо, що для схвалення Угоди про Асоціацію з ЄС Україна має виконати 11 вимог зі «списку Фюле».Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.