Звернення Олексія Кайди до представників ЗМІ щодо поширення неправдивої інформації

Поділитися

 Нещодавноу деяких інтернет-виданнях з’явилисябрехливі публікації від «анонімних» авторів про те, що Олексій Кайда «обжився новим позашляховиком «Lexus LX 570» з номерним знаком ВО 5555… за мільйон гривень».

 

«Прикро, що тернопільські ЗМІ беруть участь у чиїхось брудних іграх та розміщують інформацію, не перевіривши її. Та я впевнений, що тернопільці вміють відрізнити полову від зерна, а правду – від брехні.

 

Наголошую, що я ніколи не мав машини марки «лексус». Я їжджу на «субару» 2007 року сріблястого кольору. Після появи публікацій мені вдалося з’ясувати в управлінні ДАІ, що авто з номерами ВО 5555 належить одному з фермерів Тернопільщини. Цю інформацію представники ЗМІ можуть легко перевірити в державтоінспекції», зазначив Олексій Кайда.

 

«Я розцінюю цей бруд та відверту брехню як відповідь на мою принципову позицію щодо роздачі землі поблизу біатлонної бази в Підгородньому та недопущення зберігання з грубими порушеннями робіт Іоана Георга Пінзеля у ТРЦ «Подоляни». Адже ці та інші брехливі публікації з’явилися саме після моїх звернень у правоохоронні органи.

 

Апелюю також до представників ЗМІ із закликом ретельно перевіряти інформацію та не піддаватися на провокації, перетворюючись тим самим на інструмент реалізації чиїхось стратегій. Для того, аби об’єктивно висвітлювати інформацію та не дезорієнтувати мешканців міста й області, зазначаю, що готовий відповісти на будь-які Ваші запитання. Адже висвітлення позиції двох сторін – це і є принцип діяльності незалежних ЗМІ», – наголосив Олексій Кайда.

 

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

Піарники Хоптяна почали “відмазувати” губернатора Тернопільщини “мертвими душами”

Скільки “відкусить” Андре Тан від 100 тисяч?