111

Знову в господарці Тернопільщини слід очікувати зміни. Одна з найбільших в Україні агропромислових компаній, холдинг Kernel закрив операцію з продажу “Чортківського цукрового заводу” (ЧСЗ) польській компанії Pfeifer & Langen Inwestycje Sp. z o.o (Познань, Польща).

Про це компанія повідомила в системі розкриття інформації Варшавської фондової біржі.

Kernel Holding S.A., через залежні компанії завершила продаж “Чортківського цукрового заводу” і частки участі в місцевій компанії, що займається продажем цукру за грубо близько 32,5 мільйона доларів”, – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, 23 травня Антимонопольний комітет дозволив Pfeifer & Langen Inwestycje придбати “ЧСЗ”, що знаходиться в Тернопільській області.

Kernel повідомив про домовленість з продажу активу на початку травня цього року.

Мільярдер Андрій Веревський: захотів - купив, перехотів - продав

Як відомо, раніше “Кернел” прийняв рішення продати цукрові заводи, які дісталися при купівлі одного з найбільших виробників цукру в країні – Цукрового союзу “Укррос”.

Холдинг “Кернел”, контрольований українським бізнесменом Андрієм Веревським, є найбільшим в Україні виробником і експортером соняшникової олії, а також одним з найбільших експортерів зернових і великим виробником сільськогосподарських продуктів.

Земельний банк компанії становить 422 тисячі гектарів, передає УНІАН.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.