111

Головний податківець Тернопілля Олександр Вітрук

Під час круглого столу-презентації “Міністерство доходів і зборів України – надійний партнер” в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександр Вітрук та його перший заступник Олександр Конончук, який є головою комісії з проведення реорганізації державної податкової служби у Тернопільській області, мали на руках дуже оригінальні годинники.

При перегляді фото із заходу, ми з’ясували, що в першого заступника – це коштовний швейцарський годинник Tissot. Годинник керівника податкової не змогли ідентифікувати ні за допомогою інтернету, ні підприємці-годинникарі, яким показували фото. Можливо ви нам допоможете, шановні читачі.

Швейцарський годинник першого заступника Конончука Олександра

Швейцарський годинник Tissot коштує 41 тисячу 290 російських рублів

Ми зуміли з’ясувати,  що сапфіровий годинник першого заступника можна купити в мережі інтернет  лише через поважні салони. Коштує такий хронометр часу 41 тисячу російський рублів ( на українські гривні – це  16 тисяч 320 гривень).

Цікаво, щоб придбати таку коштовну річ, першому заступнику глави тернопільських податківців потрібно працювати в поті чола аж три місяці! Адже заробітна плата Олександра Конончука в 2012 році становила  5 тисяч 663 гривень у місяць. Офіційно. За декларацією у 2012 року.

Цікаво, скільки ж сотень тисяч коштує годинник глави тернопільської податкової при зарплаті 8 тисяч 519 гривень на місяць.

Скільки ж "місяців зарплати" коштує унікальний годинник Вітрука?

2 comments

  1. Nika

    а рядовий районний податківець получає 1000 гривень і цей бик плює йому прямо в очі. повішав б тебе і всю вашу банду ублюдок

  2. Праведник

    Ох і молодці журналісти!!! Цікаво як ці хапуги будуть викручуватись. Будемо стежити. Успіхів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.