111

Під стінами Тернопільського обласного управління МВС  закінчилася сутичка міліції зі свободівцями. Так звані націоналісти викликали лише огиду в перехожих тернополян. ЖОДЕН мешканець міста не зупинився, проходячи повз їхню акцію і тим більше – не приєднався. На риторичне питання чому – кожен тернополянин дав собі відповідь за ці чотири роки, поки свободівці при владі в облраді і міській раді.


Відео 20 хвилин

4 comments

 1. Яр Смолятич Крим

  “….Під стінами Тернопільського обласного управління МВС закінчилася сутичка міліції зі свободівцями. Так звані націоналісти викликали лише огиду в перехожих тернополян. ….” – ваша цитата.
  Від вашого сайту смердить червоно -регіональним фашизмом. Ну а ви звичайні підстілки. Честь і слава активістам Свободи. Ми підтримаємо! І це буде несподівано, навіть для таких покидьків, як ви

 2. патріот

  сволотівські провакори…. бидлота

 3. Мирон

  Молодець автор статті….Бидло-сволота вже добряче дістала мешканців міста Тернопіль…Не за горами той час де “псевдо-патрійоти” будуть за все відповідати….Стаюра-Тебе запустять “танкістом”…За просто так хатину на Польвій не дають….А може тебе Керничний взяв по сусідсву-як “громовідвід???Бо там багато наробив біди Людям…Стаюро…Краще їдь у своє рідне с.Буцнево..І там прославляй свої ідеї….Був би Бендера живий,Він би вас “псевдо-патрійотів” перевішав за всі ваші поступки….

 4. ОПА

  Гнати в шию “псевдо-патрійотів” з НАШОЇ землі, і НА – ДАЛА прихопіть з собою)))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.